Nowa edycja
#51
zabijaka nowa edycja jeszcze bardziej przyciągnie heaterow milion w jeden dzień xD haha możliwe tylko na xray tak jak ty mowisz ... invi załosne to jest to ze gracze którzy graja krótko i nie umieją sie dorobić a chca byc na równi z graczami ktozy graja tu lata i dorobili sie bogactw. dlatego jj na nie po 1 bedzie jeszce wiecej xrayowcow zeby sie wbic... po 2 jest to nie fer w obec graczy którzy uczciwie zdobywali powoli swoje itemy i teraz mieli by je stracic ..

tails dobrze mówisz !
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#52
Jestem na nie , tez sie napracowalem kilka lat zeby zdobyc glowy czy tam inne cenne itki Shocked
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#53
zdecydowalem się na nie pisalem u góry.
#54
mati2710 wszystko jest możliwe Big Grin
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#55
dobra jestem na tak
#56
A pozatym tyle lat pracy pojdzie gdzies w bloto ?
Czyli jak bedzie nowa edycja to jestesmy 5 lat do tylu , nie fair
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#57
(11-18-2017, 15:23)mati2710 napisał(a): zabijaka nowa edycja jeszcze bardziej przyciągnie heaterow milion w jeden dzień xD haha możliwe tylko na xray tak jak ty mowisz ... invi załosne to jest to ze gracze którzy graja krótko i nie umieją sie dorobić a chca byc na równi z graczami ktozy graja tu lata i dorobili sie bogactw. dlatego jj na nie po 1 bedzie jeszce wiecej xrayowcow zeby sie wbic... po 2 jest to nie fer w obec graczy którzy uczciwie zdobywali powoli swoje itemy i teraz mieli by je stracic ..

1. Nie przyciągnie.
2. Gram tu dłużej niż ty, to nie jest tak, jak myślisz.
3. Poziom cheaterów się nie zmieni, ewentualnie zmniejszy - cheater cheatuje bo ktoś ma dużo więcej od niego, i chce się wybić.
4. "uczciwie" XD
"Zwłaszcza po tej akcji w sklepiku, gdzie cena sprzedaży przedmiotu była większa od ceny kupna."


(11-18-2017, 15:22)Tails napisał(a): Ale to po prostu nie jest fair... Tak zabierać komuś jego własność. Sad
A gdyby ktoś tobie miał zabrać twój majątek wbew twojej woli, nie było by tobie przykro?

nie, jeśli chodzi o nową edycję, czy GRĘ, i zabrano by wszystko każdemu.

(11-18-2017, 15:24)Deuce napisał(a): Jestem na nie , tez sie napracowalem kilka lat zeby zdobyc glowy czy tam inne cenne itki Shocked

i teraz nic nie robisz.
#58
Mam bardzo mieszane uczucia dotyczące nowej edycji.

Z jednej strony, niesamowity, wieloletni dorobek, plany na przyszłość przy założeniu ciągle trwającej jednej edycji też mam opracowane. Po co miałbym budować załóżmy 9 miesięcy parkoura po to, żeby nagle przyszła nowa edycja i żeby mi parkour po 2 dniach zdmuchnęła? Poza tym, dlaczego ja, płacąc prawdziwe pieniądze, miałbym stracić rangę tylko dlatego, że jest to nowa edycja. Widmo nowej edycji, które jest teoretycznie ciągle za rogiem bardzo mnie zniechęca do gry, ponieważ nie wiem czy wszystko stracę za chwilę, bo tak czy jeszcze trochę poczekajmy i postraszmy graczy nowymi edycjami. Jeśli ma być nowa edycja to powinien być stricte wyznaczony termin, żeby było wiadomo, kiedy przestać rozwijać progress, budowle oraz zarabiać. Jeśli ma jej nie być to chciałbym mieć gwarancję, ponieważ teraz żyję w strachu: czy budować parkour *zbieranie surowców i budowa potrwają wiele miesięcy* czy nie? Czy realizować moje tajne metody na zarabianie $ czy nie? A nóż widelec ktoś w nowej edycji zwyczajnie zabrałby mi pomysł i co... Za dużo zmiennych, żeby jednoznacznie określić czy być za nową edycją czy nie.

Ale z drugiej strony nowa edycja może uzdrowić tryb. Obecnie mamy do czynienia z: hiperłagodnymi banami za oszustwa i kradzieże, X-rayami, cheatami wszelkiej maści, ale najważniejsze to INFLACJA. Teraz będę mówił wprost: $ jest na Cll tak g***o warte, że lepiej zbierać itki, ponieważ $ ma każdy, ale itki już nie każd... Stop. Itki też każdy ma. Więc mamy znaczy spadek wartości $ oraz przeogromna podaż wraz z niskim popytem. I tylko to dziwne ułożenie (wysoka podaż, niski popyt, inflacja) sprawia, że $ jeszcze ma jakąkolwiek wartość. Itki z resztą też - tylko prestiżowe przedmioty (aka. czaszki, głowy, latarnie i parę innych) mają jeszcze realną wartość, głównie kolekcjonerską. I może nie będę miał tych 29 czaszek od nowej edycji, ale będę zadowolony, że Cll zacznie przeżywać drugą młodość. Jeszcze raz mówię: Jest za dużo zmiennych, żeby taki przeciętny gracz jak ja czy Ty na 100% stwierdził czy nowa edycja jest potrzebna, czy też nie. Dodam też jeszcze kilka rzeczy od siebie, ale to za chwilę...

Niedostępny
#59
(11-18-2017, 15:26)Deuce napisał(a): A pozatym tyle lat pracy pojdzie gdzies w bloto ?
Czyli jak bedzie nowa edycja to jestesmy 5 lat do tylu , nie fair
Lat pracy? Tobie 3 miesiace wystarczyly zebys mial tyle glow, ile teraz masz, co dopiero diaxow...

Ale jak byly nowe edycje na skyblocku to az takich klotni nie bylo....
#60
Żałosne , nie po to sie narobiłem żeby teraz grać od nowa , pozatym jak ma być nowa edycja to prawie cały server odejdzie
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości