Nowa edycja
#41
(11-18-2017, 15:11)Thebox napisał(a): Invi ,nie zmienisz zdania innych ,gracze nie chca tracic swoich "bogactw"

ty jesteś zbanowany i już je straciłeś Tongue no chyba, że ktoś ci odświeża i dlatego się tak boisz.
nie chcą ich stracić bo są śmierdzącymi leniami - proste. może zaczną normalnie grać a nie.
#42
bede na tak jak dostane unbana....
#43
Te odpowiedzi....

Teraz nie chcecie nowej edycji, bo jestescie bogatsi niz byliscie. Zalozylbym sie, ze po tygodniu od nowej edycji kazdy z was bylby zadowolony, ze wlasnie jest ta nowa edycja. Jak to zabijaka opisal 1mln moge miec 1 dzien. Pewnie 50% z was, ktorzy sa teraz na nie, byli na tak jeszcze zanim szwed dostal bana.
#44
wsm ja te pare mln odrobie w max miesiac XD
#45
W jeden dzień ? W mniej da się mieć jak komuś chce się kopać i ma kilofy 4/3/3 Tongue
Ale ten sposób jest ryzykowny grozi banem - permem .
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#46
Na nie.

Przez nową edycje wiele osób odejdzie z serwera, bo będą czuli się oszukani... No bo dlaczego niby mają tracić swój majątek, na który często musieli wydawać prawdziwe pieniądze... Tak zauważyłem że osoby które są przeciw są oskarżani o to że swój głos uzasadniają tym że właśnie nie chcą utracić swojego majątku... Czyli że mają się bezgranicznie zgodzić na to aby zabrano im to na co napracowali? Ja też bym tego nie chciał. Więc może nie krytykujcie ich, bo są odmiennego zdania.

No cóż, czekam na hejty, za wyrażenie swojej opinii że jestem przeciwko nowej edycji. Rolleyes
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#47
czy możecie przestać spamować? box, zdecyduj się, czy jesteś na tak, czy na nie.
#48
No nwm pomysle ,a moje zdanie jest ważne ??
#49
(11-18-2017, 15:17)Tails napisał(a): Na nie.

Przez nową edycje wiele osób odejdzie z serwera, bo będą czuli się oszukani... No bo dlaczego niby mają tracić swój majątek, na który często musieli wydawać prawdziwe pieniądze... Tak zauważyłem że osoby które są przeciw są oskarżani o to że swój głos uzasadniają tym że właśnie nie chcą utracić swojego majątku... Czyli że mają się bezgranicznie zgodzić na to aby zabrano im to na co napracowali? Więc może nie krytykujcie ich, bo są odmiennego zdania.

No cóż, czekam na hejty, za wyrażenie swojej opinii że jestem przeciwko nowej edycji. Rolleyes

W końcu pierwsze uzasadnione negatywne zdanie.
Tails, osoby, które mają bogactwa i je stracą bo nie chce im się nic robić mogą śmiało odejść - będzie więcej miejsca na działki i mniej lagów. Najczęściej ludzie, którzy są bardzo bogaci wchodzą tylko sprzedawać przedmioty w sklepie i odświeżać działki..
#50
Ale to po prostu nie jest fair... Tak zabierać komuś jego własność. Sad
A gdyby ktoś tobie miał zabrać twój majątek wbew twojej woli, nie było by tobie przykro?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości