Nowa edycja
#31
(11-18-2017, 15:00)Thebox napisał(a): Na nie! (mam bana ale też mam zdanie)

twoje zdanie nie jest ważne, jeśli go nie uzasadnisz.
#32
(11-18-2017, 15:00)Thebox napisał(a): Na nie! (mam bana ale też mam zdanie)

a moze uzasadnienie? takie dwa slowa nic nie znacza moglibyscie sie w koncu tego nauczyc
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#33
ZMIANA W ANKIECIE
Głosy negatywne osób, które nie zostaną odpowiednio uzasadnione NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ.
Głosy pozytywne bez uzasadnienia będą ważne :3 (są poparciem mojej propozycji, która jest ich uzasadnieniem)
#34
Uzasadnie: Wiekszosc graczy o tym nie wie (nie maja konta na forum) i co ? tyle pracy u co niektórych przepadnie. może byc ? pomyślcie jeszcze o innych
#35
(11-18-2017, 15:04)Thebox napisał(a): Uzasadnie: Wiekszosc graczy o tym nie wie (nie maja konta na forum) i co ? tyle pracy u co niektórych przepadnie. może byc ? pomyślcie jeszcze o innych

Wiesz, zawsze ktos moze napisac na chacie, ze na forum trwa dyskusja na temat nowej edycji.... Tongue
#36
jestem na NIE!!! jest to bezsensowne . rywalizacja zawsze jest czy gra ktoś lata czy tez zaczyna ja zacząłem z rok temu i dorobiłem sie pomimo tego ze ktoś gra o wiele dłużej .. teraz gdy mam pieniądze i wreszcie sie dorobiłem majątku który jest dosyć pokaźny miałbym to stracić po co ? to tylko zniechęca do gry . reset zabierze cały postęp z lat gry . ludzie nie po to graja żeby zdobyć cos a potem to stracić i zdobywać na nowo ... dlatego kategoryczne nie
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#37
(11-18-2017, 15:04)Thebox napisał(a): Uzasadnie: Wiekszosc graczy o tym nie wie (nie maja konta na forum) i co ? tyle pracy u co niektórych przepadnie. może byc ? pomyślcie jeszcze o innych

Można zrobić jakąś sensowną informację na serwerze...
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#38
(11-18-2017, 15:05)mati2710 napisał(a): jestem na NIE!!! jest to bezsensowne . rywalizacja zawsze jest czy gra ktoś lata czy tez zaczyna ja zacząłem z rok temu i dorobiłem sie pomimo tego ze ktoś gra o wiele dłużej .. teraz gdy mam pieniądze i wreszcie sie dorobiłem majątku który jest dosyć pokaźny miałbym to stracić po co ? to tylko zniechęca do gry . reset zabierze cały postęp z lat gry . ludzie nie po to graja żeby zdobyć cos a potem to stracić i zdobywać na nowo ... dlatego kategoryczne nie

piszesz tak, bo masz 0;0, które kupiłeś za PSC i nie chcesz go stracić Tongue to jest żałosne xd
#39
Jestem na tak ponieważ przestałem grać na classic z powodu: Nuda ,nie ma co do roboty , 0 rywalizacji. Nowa edycja to dobry pomysł Wink jakieś nowe komendy END ;p którego mi tak tam brakowało. Nowy spawn np ten od Oskiego był spoko.
Pozdrawiam.
No hej.
Możesz być tak miły dla mnie i możesz zostawić mi '' + ''
Będę wdzięczny.
~Dzięki ! Heart Big Grin
#40
Invi ,nie zmienisz zdania innych ,gracze nie chca tracic swoich "bogactw"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości