Nowa edycja
#21
Tylko pamietajcie aby oddac glos w ankiecie a nie tylko dodac post w temacie..
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#22
(11-18-2017, 14:45)M_A_T_I napisał(a):
(11-18-2017, 14:44)oliwia000 napisał(a): Na tak, tylko można zostawić rangi u graczy, którzy je posiadają.

Nowa edycja polega na tym, ze wszystko resetuje sie. Rangi, dzialki, kasa, enderchest wszystko. Nie ma wyjatkow, ze rangi.

Rangi chyba można zostawić, bo za nie zapłacili...

A co myślicie o netherze dostępnym dla wszystkich na nowej edycji? Jak ma tylko vip, to takie troszkę P2W

ZAPOMNIAŁEM O NAJWAŻNIEJSZYM
Na nowej edycji koniecznie trzeba usunąć "5k$ do wydania w sklepiku" dla vipa, oraz żelazną zbroję i narzędzia.. Trzeba będzie wymyślić inne, ciekawe przywileje
#23
(11-18-2017, 14:45)M_A_T_I napisał(a):
(11-18-2017, 14:44)oliwia000 napisał(a): Na tak, tylko można zostawić rangi u graczy, którzy je posiadają.

Nowa edycja polega na tym, ze wszystko resetuje sie. Rangi, dzialki, kasa, enderchest wszystko. Nie ma wyjatkow, ze rangi.
To raczej nie jest sprawiedliwe. Że kupuje rangę i nagle ją tracę wraz z pieniędzmi.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#24
To w razie czego można uprzedzić o nowej edycji, żeby ktoś dzień przed nie wywalił niepotrzebnie pieniędzy.
#25
Co do netheru byloby to w miare sprawiedliwe dla wszystkich jedyne zlo jakie za tym pojdzie to spadek ceny itemow z tego miejsca
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#26
(11-18-2017, 14:46)Invi napisał(a):
(11-18-2017, 14:45)M_A_T_I napisał(a):
(11-18-2017, 14:44)oliwia000 napisał(a): Na tak, tylko można zostawić rangi u graczy, którzy je posiadają.

Nowa edycja polega na tym, ze wszystko resetuje sie. Rangi, dzialki, kasa, enderchest wszystko. Nie ma wyjatkow, ze rangi.

Rangi chyba można zostawić, bo za nie zapłacili...

A co myślicie o netherze dostępnym dla wszystkich na nowej edycji? Jak ma tylko vip, to takie troszkę P2W

ZAPOMNIAŁEM O NAJWAŻNIEJSZYM
Na nowej edycji koniecznie trzeba usunąć "5k$ do wydania w sklepiku" dla vipa, oraz żelazną zbroję i narzędzia.. Trzeba będzie wymyślić inne, ciekawe przywileje

Może 2 jajka spawnujące krowy? Jedzonko na początku (chociaż jest tanie) będzie cenne.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#27
(11-18-2017, 14:47)Oskier napisał(a): Co do netheru byloby to w miare sprawiedliwe dla wszystkich jedyne zlo jakie za tym pojdzie to spadek ceny itemow z tego miejsca

i o to chodzi Tongue nie może być tak, że gracz, który zapłaci ma dostęp do innego świata, w którym zarobi 3 razy więcej niż w normalnym, a nawet mniej się narobi ;p
#28
(11-18-2017, 14:46)Invi napisał(a): A co myślicie o netherze dostępnym dla wszystkich na nowej edycji? Jak ma tylko vip, to takie troszkę P2W

Zapomniales o jednym: Jakby nether byl tez dla graczy - to oczywiscie moznaby bylo odblokowac /sethome w netherze.
#29
(11-18-2017, 14:50)M_A_T_I napisał(a):
(11-18-2017, 14:46)Invi napisał(a): A co myślicie o netherze dostępnym dla wszystkich na nowej edycji? Jak ma tylko vip, to takie troszkę P2W

Zapomniales o jednym: Jakby nether byl tez dla graczy - to oczywiscie moznaby bylo odblokowac /sethome w netherze.

nie! sethome powinno być zablokowane na surowcowej i w netherze!
#30
Na nie! (mam bana ale też mam zdanie)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości