Nowa edycja
#11
Jestem na tak.
A dodam, jakby byla nowa edycja to moznaby bylo wprowadzic spawn oskiego.
#12
PROSZĘ WSZYSTKIE OSOBY O ODDANIE GŁOSU W ANKIECIE!
Przy okazji, proszę również o dokładne przeczytanie tematu Tongue
#13
Zdecydowanie na tak!
#14
Na tak.
Tego naprawdę potrzeba classicowi, takiego "odświeżenia" w końcu zacznie się prawdziwa ciężka gra.


Czy tylko ja mam wrażenie że osoby który piszą "Na nie" bez żadnego uzasadnienia, to osoby który mają wszystko w dupie i nie chcą nowej edycji tylko dlatego że mają uzbierane jakieś bogactwo i nie chce im się go zbierać ponownie.
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#15
(11-18-2017, 14:37)Wyimaginowany napisał(a): Czy tylko ja mam wrażenie że osoby który piszą "Na nie" bez żadnego uzasadnienia, to osoby który mają wszystko w dupie i nie chcą nowej edycji tylko dlatego że mają uzbierane jakieś bogactwo i nie chce im się go zbierać ponownie.

Nie tylko ty.
Niestety tak juz na kazdym serwerze. Zdobedziesz czegos duzo - nie chcesz nowej edycji, bo wszystko stracisz. Niektorzy pewnie nawet nie graja juz na classicu, a i tak nie chca nowej edycji. Tongue
#16
(11-18-2017, 14:24)DJintro napisał(a): Jestem na TAK xD na svipach zawsze mozna zarobic

Tylko kto kupi te svipy jeśli nikt nie będzie miał kasy?
Niedostępny
#17
Za dirta JTdiro
Pozdrawiam
Niedostępny
#18
Jestem na takkk ! Big Grin

Żenada

[Obrazek: tumblr_nlzrqecPW31s6pp33o1_500.gif]
#19
Na tak, tylko można zostawić rangi u graczy, którzy je posiadają.
#20
(11-18-2017, 14:44)oliwia000 napisał(a): Na tak, tylko można zostawić rangi u graczy, którzy je posiadają.

Nowa edycja polega na tym, ze wszystko resetuje sie. Rangi, dzialki, kasa, enderchest wszystko. Nie ma wyjatkow, ze rangi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości