Prop. (Classic)
#1
Można by dodać do sklepu głowe gracza (każdy kupi tylko swoją głowę ze skinem lub nie , zależy czy masz skina czy nie ) kosztowała by ona jakieś 200k-500k

Myślę że to świetny pomysł
Kto jest za dodaniem głowy , pisze , mam nadzieję że większość będzie na TAK Wink
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#2
Nie wiem czy jest to taki świetny pomysł.. Głowy graczy obecbie są bardzo drogie i prestiżowe, jeśli wprowadzimy możliwość kupowania ich w sklepie to napewno bedą mniej warte niż obecnie. Pozatym na działkach u graczy pojawi sie napewno dużo więcej głów, które na spawnie działek moga powodowac jeszcze większe lagi.
I co najważniejsze, prawdopodobnie się nie da xD

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
No to można by dodać głowę steve która będzie warta mniej więcej jakieś 450k-550k , to było by MAX , bo gracze sellają po 300k-450k
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#4
Na nie? Było sie wczesniej urodzic jak glowy chciales.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
Jestem na nie, osoby grajace dlugo posiadaja je i moge sprzedawac po grube pieniadze i niech tak zostanie.
Pozdrawiam
Niedostępny
#6
Przeciez w sklepie glowa tez bdz kosztowala jakies 500k to chyba grube pieniadze
Legendarny Gracz Sky-Land
Niedostępny
#7
(11-18-2017, 10:15)Deuce napisał(a): Przeciez w sklepie glowa tez bdz kosztowala jakies 500k to chyba grube pieniadze

Ale cena ich bardzo spadnie, juz wole glowy zwyklego szkieleta lub creepera jak na prison (chyba ze na /prezent)
Pozdrawiam
Niedostępny
#8
Na nie.
#9
Na nie.
Niedostępny
#10
napisalen w temacie prisona odpowiedz na identyczne pytanie.
nie da sie tak zrobic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości