po co ja to robię? (Mapa pvp)
#21
Możesz chociaż powiedzieć, czemu cię nie przekonuje?
Niedostępny
#22
jest dosyc mala, ale wyglada ciekawie.
domki przypominaja mi zminaturyzowana wersje tych z aktualnej areny.
podoba mi sie wodospad.
jednak nie bardzo chce usuwac aktualna mape, a ta dosyc mocno rozni sie od obecnej, w dodatku jakbym ja dokleil to tak duza nie bylaby potrzebna.

widze 3 rozwiazania (chyba, ze ktos ma jakis inny pomysl):
1. nie wprowadzanie jej (jest dosyc mala i ma malo punktow do wylogowania sie)
2. usuniecie fragmentu aktualnej areny i zastopienie go ta arena, ale tak aby pasowal, tutaj czesc gor wrasta w sciany, wiec trzeba bedzie je przerobic.
pisze o zastopieniu kawalka mapy, bo aktualna arena jest juz wystarczajaco duza.
3. wprowadzenie jej jako arena nr 2, ale przez to ze jest taka mala, to z mala iloscia teleportow (3-4 raczej starcza).
nie bardzo wiem gdzie na nowym spawnie znalazloby sie na to miejsce i chyba trzeba bedzie tez troche przerobic ta mape, bo za duzo tutaj zroznicowanego terenu i ciezko sie bedzie strzelalo z kazdej broni zwazywszy na to, ze co krok trzeba skakac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#23
(11-16-2017, 21:13)Cichusek napisał(a): jest dosyc mala, ale wyglada ciekawie.
domki przypominaja mi zminaturyzowana wersje tych z aktualnej areny.
podoba mi sie wodospad.
jednak nie bardzo chce usuwac aktualna mape, a ta dosyc mocno rozni sie od obecnej, w dodatku jakbym ja dokleil to tak duza nie bylaby potrzebna.

widze 3 rozwiazania (chyba, ze ktos ma jakis inny pomysl):
1. nie wprowadzanie jej (jest dosyc mala i ma malo punktow do wylogowania sie)
2. usuniecie fragmentu aktualnej areny i zastopienie go ta arena, ale tak aby pasowal, tutaj czesc gor wrasta w sciany, wiec trzeba bedzie je przerobic.
pisze o zastopieniu kawalka mapy, bo aktualna arena jest juz wystarczajaco duza.
3. wprowadzenie jej jako arena nr 2, ale przez to ze jest taka mala, to z mala iloscia teleportow (3-4 raczej starcza).
nie bardzo wiem gdzie na nowym spawnie znalazloby sie na to miejsce i chyba trzeba bedzie tez troche przerobic ta mape, bo za duzo tutaj zroznicowanego terenu i ciezko sie bedzie strzelalo z kazdej broni zwazywszy na to, ze co krok trzeba skakac.


Raczej 3
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#24
nie przekonuje mnie przez teren ja rozumiem ze wyglada ladniej i naturalniej jesli sa gory/pagorki ale w przypadku pvp jest to strasznie meczace nie widze tam nigdzie wiekszej plaskiej przestrzeni gdze daloby sie normalnie powalczyc bez skakania
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#25
(11-16-2017, 21:13)Cichusek napisał(a): jest dosyc mala, ale wyglada ciekawie.
domki przypominaja mi zminaturyzowana wersje tych z aktualnej areny.
podoba mi sie wodospad.
jednak nie bardzo chce usuwac aktualna mape, a ta dosyc mocno rozni sie od obecnej, w dodatku jakbym ja dokleil to tak duza nie bylaby potrzebna.

widze 3 rozwiazania (chyba, ze ktos ma jakis inny pomysl):
1. nie wprowadzanie jej (jest dosyc mala i ma malo punktow do wylogowania sie)
2. usuniecie fragmentu aktualnej areny i zastopienie go ta arena, ale tak aby pasowal, tutaj czesc gor wrasta w sciany, wiec trzeba bedzie je przerobic.
pisze o zastopieniu kawalka mapy, bo aktualna arena jest juz wystarczajaco duza.
3. wprowadzenie jej jako arena nr 2, ale przez to ze jest taka mala, to z mala iloscia teleportow (3-4 raczej starcza).
nie bardzo wiem gdzie na nowym spawnie znalazloby sie na to miejsce i chyba trzeba bedzie tez troche przerobic ta mape, bo za duzo tutaj zroznicowanego terenu i ciezko sie bedzie strzelalo z kazdej broni zwazywszy na to, ze co krok trzeba skakac.

Jeśli ją dołączysz do aktualnej mapy, będziesz musiał też zrobić jakieś góry i pagórki, bo to średnio będzie wyglądało. Ewentualnie mogę ją w sobotę (jutro nie mam czasu) powiększyć. Bezpiecznych miejsc jest chyba 6, więc na taką małą mapę wystarczy.
Niedostępny
#26
opcja nr 1 lub 3

nie ma sensu powiększać bo teraz jest W MIARE dobrze rozmieszczona + przydałyby się pewne poprawki
jako nową część obecnej mapy to tak średnio
nie przyjmie sie to zawsze mozna usunac i zostawic tylko starą
¯\_(ツ)_/¯
#27
(11-16-2017, 21:27)JTdiro napisał(a): Jeśli ją dołączysz do aktualnej mapy, będziesz musiał też zrobić jakieś góry i pagórki, bo to średnio będzie wyglądało.

myslalem aby w miejscu domkow, gdzie znajduje sie teren wygladajacy jak wioska po prostu czesc usunac i wkleic w kat ta arene.
twoja arena chyba od 4 stron ma na scianach gory, wiec czesc z nich bym usunal, aby tylko na scianach zostaly, a nie na srodku areny.

jesli chodzi o ta mape, to tak jak pisalem ma za malo plaskich terenow i ciagle trzeba skakac. jak wrzuce ta mape w jakis jeden rog aktualnej areny, to po prostu bedzie tam inaczej, taka inna dzielnica.
jendak mysle, ze przydaloby sie "splaszczyc" lekko ta mape, aby zostawic miejscami teren bez gor, a niektore gory skosic by mialo 2-3 kratki wysokosci, a nie tak jak teraz.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#28
Mysle ze mozna dodac jako opcja 3, jesli sie graczom nie bedzie podobac to poprostu sie usunie.
Pozdrawiam
Niedostępny
#29
Mapa mi się nie podoba..
(11-16-2017, 17:37)miecz19 napisał(a): Ostatnio jak budowalismy to nie bylo tego helikoptera, na plus.
Jestem za dodaniem.
Nasza wczesniejsza mapka jest o wiele gorsza. (nawet jej nie wystawialem)

Budowałeś tę mapę, dziwne, żebyś nie był za jej dodaniem.

(11-16-2017, 18:36)miecz19 napisał(a):
(11-16-2017, 18:32)Tails napisał(a): Podejrzewam że zostanie ona wcielona do obecnej mapy.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Moim zdaniem powinna zostac zamieniona lub dodana jako Arena 2 (jesli tak bedzie, bo chyba juz sie znudzila ta co jest).

To źle podejrzewasz Tongue

(11-16-2017, 21:13)Cichusek napisał(a): jest dosyc mala, ale wyglada ciekawie.
domki przypominaja mi zminaturyzowana wersje tych z aktualnej areny.
podoba mi sie wodospad.
jednak nie bardzo chce usuwac aktualna mape, a ta dosyc mocno rozni sie od obecnej, w dodatku jakbym ja dokleil to tak duza nie bylaby potrzebna.

widze 3 rozwiazania (chyba, ze ktos ma jakis inny pomysl):
1. nie wprowadzanie jej (jest dosyc mala i ma malo punktow do wylogowania sie)
2. usuniecie fragmentu aktualnej areny i zastopienie go ta arena, ale tak aby pasowal, tutaj czesc gor wrasta w sciany, wiec trzeba bedzie je przerobic.
pisze o zastopieniu kawalka mapy, bo aktualna arena jest juz wystarczajaco duza.
3. wprowadzenie jej jako arena nr 2, ale przez to ze jest taka mala, to z mala iloscia teleportow (3-4 raczej starcza).
nie bardzo wiem gdzie na nowym spawnie znalazloby sie na to miejsce i chyba trzeba bedzie tez troche przerobic ta mape, bo za duzo tutaj zroznicowanego terenu i ciezko sie bedzie strzelalo z kazdej broni zwazywszy na to, ze co krok trzeba skakac.

1. ++
2. +
3. -


Jak ktoś tam pisał, mapa jest zbyt nierówna.
I jeszcze jedno: co wy macie do tych snajperów? Skoro nauczyli się strzelać i są w tym dobrzy to dlaczego tak na siłę chcecie ich wyeliminować? Włożyli w to dużo czasu i pracy, a Wy próbujecie usunąć grę snajperką.
#30
Ja się zastanawiam nad 2 a 3.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości