Ban za specjalne numer kod na svipa
#1
Mój nick: Tomko23
Nick gracza: sidrzej

On mówił najpierw kasa potem dał mi kod do svipa. Przelałem na koncie do capri dokładnie 61634 $ . A on pisał do mnie specjalne kod do svipa. Spróbowałem SKLEPIK SMS , numer kod do svipa (specjalne numer) Dostałem "Wprowadzony kod jest nieprawidłowy lub został wykorzystany!"
On powiedział proszę dać mu stak diaxa, zelazo, złoto. Dałem stak diaxa, zelazo, złoto, 12 szmargardy, (nie dałem lauzyryt)

Ps. Proszę bardzo przelew mi konto oraz przywrócone diaxa, zelazo itp. . Jeśli nie? Czy to najsłabszy dowód ? To pożegnam , rezygnuje w minecrafta . Powodzenia


Załączone pliki Miniatury
                   
#2
niezależnie od dowodu to administracja nie wspiera handlu rangami
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#3
Dowód: handel rangami - ostrzeżenie II
#4
Napisał ''kod' na czacie ogólnym, więc nie dziw się, że nie działa. Ewentualnie zrobił Cię w bambuko. Na przyszłość nie wierz w takie bzdury, że ktoś za kasę albo diaxy sprzeda Ci kod do svipa. Poza tym, kod chyba działa tylko na numer na który został wysłany?
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#5
(11-13-2017, 08:29)Cookie_Dworf napisał(a): Napisał ''kod' na czacie ogólnym, więc nie dziw się, że nie działa. Ewentualnie zrobił Cię w bambuko. Na przyszłość nie wierz w takie bzdury, że ktoś za kasę albo diaxy sprzeda Ci kod do svipa. Poza tym, kod chyba działa tylko na numer na który został wysłany?

wysyla sie sms z numeru telefonu i w wiadomosci zwrotnej przychodzi kod, ktory mozna wykorzystac na dowolny nick z gry.

taki kod ma 6 znakow (litery i cyfry), a ten, ktory ci podal na czacie ma az 9, wiec jest zmyslony.
Tomko, nie masz dowodow na danie capri'emu diamentow i innych przedmiotow, widac tylko jak wysylasz mu pieniadze.
nie rozumiem tez, czemu podales we wzorze skargi nick sidrzej skoro nigdzie nie wystepuje ten gracz na screenach.
tak czy siak, capri zostal zbanowany na zawsze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości