Ważne
#1
Cześć, zaczynam zauważać, że z dnia na dzień na serwer zaczyna wchodzić coraz mniej graczy. Gracze classica, mogą powiedzieć, że takiej zmiany nie zauważają, ponieważ gra tam zdecydowanie więcej graczy niż normalnie.

Ja jestem graczem prisona pamiętam jak to było rok temu. 60 osób codziennie na serwerze (Prison)
Gdzie one się podziały? No właśnie... Zostały zbanowane


Moja propozycja jest taka:

Co roku 24 grudnia, robić unban all.
-Przywróciło by to wiele graczy
-Na serwerach znowu zastała by chęć grania (Chodzi głównie o prison, skyblock, waterblock)

Naprawdę, niektóre bany, które widzę są bardzo bezsensowne a najgorsze w tym, że 90% z nich są permanentne...

Nie minę się z prawdą, jeśli nie tylko ja tego chcę...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#2
no chyba nie.
jaki jest sens bycia uczciwym, skoro i tak po maksymalnie roku dostane unbana? wyobraź sobie sytuację, że dostaję perma 20 grudnia za wybitną kradzież, a 24 grudnia jestem odbanowany. jaki jest tego sens?
#3
Można to porównać do czegoś takiego: Wypuśćmy wszystkich z wiezienia, aby na ulicach było więcej ludzi.
Że tak powiem, nie liczy się ilość ale jakość, oni raczej nie bez powodu mają zakaz wchodzenia na serwer.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
(11-10-2017, 15:18)Invi napisał(a): no chyba nie.
jaki jest sens bycia uczciwym, skoro i tak po maksymalnie roku dostane unbana? wyobraź sobie sytuację, że dostaję perma 20 grudnia za wybitną kradzież, a 24 grudnia jestem odbanowany. jaki jest tego sens?

Wiedziałem, że znajdzie się taka osoba, która poruszy ten temat.
Myślisz tylko o jednym.
A co z graczami, którzy dostali bana dawno temu i chcą zawitać z powrotem na serwer jednak nie mogą?
Nie każdy jest taki ...
Po za tym, trzeba kiedyś wybaczyć.
Nie każdy jest takim kombinatorem, żeby kraść i za 4 dni otrzymać unbana ...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#5
(11-10-2017, 15:21)CRAVE napisał(a):
(11-10-2017, 15:18)Invi napisał(a): no chyba nie.
jaki jest sens bycia uczciwym, skoro i tak po maksymalnie roku dostane unbana? wyobraź sobie sytuację, że dostaję perma 20 grudnia za wybitną kradzież, a 24 grudnia jestem odbanowany. jaki jest tego sens?

Wiedziałem, że znajdzie się taka osoba, która poruszy ten temat.
Myślisz tylko o jednym.
A co z graczami, którzy dostali bana dawno temu i chcą zawitać z powrotem na serwer jednak nie mogą?
Nie każdy jest taki ...
Po za tym, trzeba kiedyś wybaczyć.
Nie każdy jest takim kombinatorem, żeby kraść i za 4 dni otrzymać unbana ...

zdziwiłbyś się. jak ktoś dawno dostał bana, to może poprosić o odbanowanie.
#6
(11-10-2017, 15:20)Tails napisał(a): Można to porównać do czegoś takiego: Wypuśćmy wszystkich z wiezienia, aby na ulicach było więcej ludzi.
Że tak powiem, nie liczy się ilość ale jakość, oni raczej nie bez powodu mają zakaz wchodzenia na serwer.

Może i tak, ale jeśli nadal będziesz żyć w takim przekonaniu to serwer upadnie szybciej niż myślisz.

Po za tym z tego co pamiętam 2 lata temu był już taki moment w, którym wszyscy gracze zostali odbanowani...
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#7
(11-10-2017, 15:15)CRAVE napisał(a): 60 osób
Limit jest na 40 Wink
Banowane są gracze, któwych na serwerze nie chcemy, nie po to są oni banowani, aby po x czasu wracali. Są wyjątki.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#8
(11-10-2017, 15:23)CRAVE napisał(a):
(11-10-2017, 15:20)Tails napisał(a): Można to porównać do czegoś takiego: Wypuśćmy wszystkich z wiezienia, aby na ulicach było więcej ludzi.
Że tak powiem, nie liczy się ilość ale jakość, oni raczej nie bez powodu mają zakaz wchodzenia na serwer.

Może i tak, ale jeśli nadal będziesz żyć w takim przekonaniu to serwer upadnie szybciej niż myślisz.

Po za tym z tego co pamiętam 2 lata temu był już taki moment w, którym wszyscy gracze zostali odbanowani...

No kurcze, mówisz że nie każdy będzie z tym kantował... Zawsze znajdzie się taki co będzie... Dasz mu palec, a taki typ zabierze całą rękę...

I dlaczego serwer ma upaść? Prędzej upadnie od wpuszczania tych typów.
To normalne, obecnie jest rok szkolny, nie spodziewaj się masy ludzi... Czasami jest gorszy, czasami lepszy czas dla serwera. Kiedyś był taki wątek, ale nie mogę go znaleźć...
Przyciągniesz tym może z 5-6 osób, bo na więcej liczyć nie można. Osoby które dostały permy nieco dawniej, już pewnie dawno przestały obchodzić sprawy tego serwera. No, perm to znaczy na zawsze, jeszcze pewnie więcej ludzi odejdzie, bo UB dostanie jakiś nie lubiany gracz i co?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
(11-10-2017, 15:23)CRAVE napisał(a):
(11-10-2017, 15:20)Tails napisał(a): Można to porównać do czegoś takiego: Wypuśćmy wszystkich z wiezienia, aby na ulicach było więcej ludzi.
Że tak powiem, nie liczy się ilość ale jakość, oni raczej nie bez powodu mają zakaz wchodzenia na serwer.

Może i tak, ale jeśli nadal będziesz żyć w takim przekonaniu to serwer upadnie szybciej niż myślisz.

Po za tym z tego co pamiętam 2 lata temu był już taki moment w, którym wszyscy gracze zostali odbanowani...
nigdy nie zostali wszyscy odbanowani, takie eventy sa na innych serwerach, nie u nas.
2, a nawet 3 lata temu tez mozna bylo znalezc osoby ktore pisaly, ze serwer upadnie szybciej niz myslisz.
niczym sie nie wyrozniasz, wroc za 2 lata i napisz to samo.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości