New Name
#1
Shocked 
Mam mały problem... zmieniłem nick na "Ranger_PL" i właśnie pisałem o przeniesieniu itemów ale gdy wbiłem na serwer patrze a tam /login hasło czyli był już graczy który się rejestrował na ten nick, więc moją prośbą jest to aby Cichy sprawdził kiedy ostatnio logował się ten gracz jeśli będzie to jakiś tam długi czas to po prostu zmienić temu osobnikowi hasło i przesłać mi bo nie chce mi się czekać miesiąc na nowy nick no i przy okazji stracić działek...

A główna sprawa wątku to miało być przeniesienie itemów z classica, prisona, pistoletów, waterblocka na nick "Ranger_PL" + zmienienie nicku na forum na "Ranger" i zmienić napis pod nickiem na "Odrzut 3"

Mam nadzieję Cichusku że "udostępnisz" mi ten nick bo była by lipa xD
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#2
Zmieniales jakis czas temu..
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
gracz nie logowal sie od dawna, ale rumbur ma racje.
niedawno prosiles o zmiane nicku, nie bede w kolko przenosil twoich rzeczy na inne konto.

zmiana nicku utrwala sie po miesiacu jak dobrze pamietam, zawsze masz te 30 dni na zdecydowanie czy aby na pewno chcesz zmienic nick na nowy, czy moze chcesz pozostac przy twoim starym.
wiec ja bym po prostu powrocil do starego.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
(11-07-2017, 17:57)Cichusek napisał(a): gracz nie logowal sie od dawna, ale rumbur ma racje.
niedawno prosiles o zmiane nicku, nie bede w kolko przenosil twoich rzeczy na inne konto.

zmiana nicku utrwala sie po miesiacu jak dobrze pamietam, zawsze masz te 30 dni na zdecydowanie czy aby na pewno chcesz zmienic nick na nowy, czy moze chcesz pozostac przy twoim starym.
wiec ja bym po prostu powrocil do starego.

Niestety, ale nie da się "przywrócić" starego nicku a przynajmniej nie w krótszym czasie niż 30 dni...
Więc ja wolałbym pozostać przy tym zmienionym.
Jeśli możesz Cichusku proszę Cię abyś mi przeniósł to wszystko.
EDIT: w poprzednim poście zapomniałem o screenie premki więc oto jest


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#5
(11-07-2017, 18:02)_Seweryn napisał(a):
(11-07-2017, 17:57)Cichusek napisał(a): gracz nie logowal sie od dawna, ale rumbur ma racje.
niedawno prosiles o zmiane nicku, nie bede w kolko przenosil twoich rzeczy na inne konto.

zmiana nicku utrwala sie po miesiacu jak dobrze pamietam, zawsze masz te 30 dni na zdecydowanie czy aby na pewno chcesz zmienic nick na nowy, czy moze chcesz pozostac przy twoim starym.
wiec ja bym po prostu powrocil do starego.

Niestety, ale nie da się "przywrócić" starego nicku a przynajmniej nie w krótszym czasie niż 30 dni...
Więc ja wolałbym pozostać przy tym zmienionym.
Jeśli możesz Cichusku proszę Cię abyś mi przeniósł to wszystko.
EDIT: w poprzednim poście zapomniałem o screenie premki więc oto jest

zawsze byla opcja przywrocenia jakbys sie rozmyslil.
w momencie zmiany nicku twoj stary nick jest wciaz uwazany za zajety przez miesiac wlasnie na taka okolicznosc.

przed chwila to sprawdzilem i wlasciwie nie jest to 30 dni, tylko 37 dni, wiec chyba jakas opcja przywrocenia wciaz istnieje.
https://pl.namemc.com/name/_Seweryn

jak chcesz to ci zmienie nick na nowy, ale to juz bedzie ten ostatni raz.
plus prosilbym abys sie okreslil co z ktorego serwera mam przeniesc np. dzialke, eq i enderchest z classica, pieniadze i poziom z pvp itp.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(11-07-2017, 18:06)Cichusek napisał(a):
(11-07-2017, 18:02)_Seweryn napisał(a):
(11-07-2017, 17:57)Cichusek napisał(a): gracz nie logowal sie od dawna, ale rumbur ma racje.
niedawno prosiles o zmiane nicku, nie bede w kolko przenosil twoich rzeczy na inne konto.

zmiana nicku utrwala sie po miesiacu jak dobrze pamietam, zawsze masz te 30 dni na zdecydowanie czy aby na pewno chcesz zmienic nick na nowy, czy moze chcesz pozostac przy twoim starym.
wiec ja bym po prostu powrocil do starego.

Niestety, ale nie da się "przywrócić" starego nicku a przynajmniej nie w krótszym czasie niż 30 dni...
Więc ja wolałbym pozostać przy tym zmienionym.
Jeśli możesz Cichusku proszę Cię abyś mi przeniósł to wszystko.
EDIT: w poprzednim poście zapomniałem o screenie premki więc oto jest

zawsze byla opcja przywrocenia jakbys sie rozmyslil.
w momencie zmiany nicku twoj stary nick jest wciaz uwazany za zajety przez miesiac wlasnie na taka okolicznosc.

przed chwila to sprawdzilem i wlasciwie nie jest to 30 dni, tylko 37 dni, wiec chyba jakas opcja przywrocenia wciaz istnieje.
https://pl.namemc.com/name/_Seweryn

jak chcesz to ci zmienie nick na nowy, ale to juz bedzie ten ostatni raz.
plus prosilbym abys sie okreslil co z ktorego serwera mam przeniesc np. dzialke, eq i enderchest z classica, pieniadze i poziom z pvp itp.


Owszem, da się ten nick przybrać jednak dopiero po 30 dniach.
Ostatni raz? Nawet po 6 miesiącach? Tongue
Proszę o przeniesienie:
Classic - ekwipunek, enderchest, kase, działki
Waterblock - ekwipunek
Prison - ekwipunek, enderchest, kase, działki
Pistolety - Pieniądze, lvl, ekwipunek xD
Dziękuje za poświęcony czas Smile
EDIT: A i proszę o zmianę nicku na forum na "Ranger" i napisu pod nickiem na "Odrzut 3"
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]

#7
przenioslem wszystko co chciales oprocz ekwipunku na pistoletach.
+ przenioslem tez range z classica.

jak o czyms sobie przypomnisz to pisz na pw.
na pw wyslalem ci tez haslo do konta.
na forum istnieje juz uzytkownik o nicku Ranger, wiec dopisalem _PL.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(11-07-2017, 20:04)Cichusek napisał(a): przenioslem wszystko co chciales oprocz ekwipunku na pistoletach.
+ przenioslem tez range z classica.

jak o czyms sobie przypomnisz to pisz na pw.
na pw wyslalem ci tez haslo do konta.
na forum istnieje juz uzytkownik o nicku Ranger, wiec dopisalem _PL.
Napisze w wątku bo na pw raczej byś za szybko nie przeczytał xD
W takim razie zmien nick na forum na "Wyimaginowany"

*Post Usunąć*
[Obrazek: Przechwytywanie.PNG]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości