cały ja
#21
Nie wiem dokładnie ile Miłosz miał banów, ale Mati dostał perma dopiero po 15stym banie..
#22
(11-05-2017, 16:40)Fresh napisał(a): Nie wiem dokładnie ile Miłosz miał banów, ale Mati dostał perma dopiero po 15stym banie..

Przepraszam, ale po co mnie porownujesz do milosza? Liczba banow nie musi sie zgadzac (ogolna ilosc) do perma np. ktos moze miec takich banow z 16 i nie bedzie mial perma i co. Nie musisz mnie porownywac do milosza.
#23
Mati ja ciebie nie rozumiem. Uniknąłeś tyle razy konsekwencji i niczego się nie nauczyłeś. Myślałeś, że po raz kolejny się uda, ale nie wyszło. Teraz nie potrzebnie się wtrącasz w niektóre wątki które ciebie nie dotyczą. Nie rozumiem tego też po co ty ciągle siedzisz na tym forum. Porównałem tak, ponieważ ty dopiero po 15stym banie dostałeś perma, a on tyle na pewno nie miał.

edit: Napisałeś mi "Szkoda ze prawdy nie znasz". A gdy dostałeś bana zrobiłeś wątek i opisałeś całą "prawdę"..
#24
Ja jestem na nie :p
#25
(11-05-2017, 16:49)Fresh napisał(a): Mati ja ciebie nie rozumiem. Uniknąłeś tyle razy konsekwencji i niczego się nie nauczyłeś. Myślałeś, że po raz kolejny się uda, ale nie wyszło. Teraz nie potrzebnie się wtrącasz w niektóre wątki które ciebie nie dotyczą. Nie rozumiem tego też po co ty ciągle siedzisz na tym forum. Porównałem tak, ponieważ ty dopiero po 15stym banie dostałeś perma, a on tyle na pewno nie miał.

Fresh i to jest prawdziwe życie calutka SPRAWIEDLIWOŚĆ dla tego świata

wiem że jak używałem cheatow to tez byłem nie sprawiedliwy wobec innych graczy
ale odinstalowałem ten szajs
#26
Bany za obraze czy slownictwo roznia soe od cheatow.


Nie dostaneisz ub, dobrze widziales jakies sa konsekwencje.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości