zmiana na pvp
#1
Witam!
niedawno gracz JTdiro proponowal swoj spawn ale chyba nie przypadl zbytnio do gustu
dlatego postanowilem rowniez sprobowac swoich sil..
oto efekty: https://youtu.be/X2dqNF-ZyCk
jak zwykle zapraszam do oceniania i wyrazania swojej opinii
link do pobrania mapy:https://drive.google.com/open?id=1DJlGYT...x0JfpJgLUW
(budowalem rowniez spawn na classica i podalem w tamtejszym watku link do mapy jednak nwm czy widziales Cichusku dlatego wstawiam rowniez tutaj link do spawnu classica)
classic:https://drive.google.com/open?id=0B3iJwm...3Y2WU01dW8

pozdrawiam oski632
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#2
Wszystko git, chyba nawet nie trzeba nic zmieniać. Oczywiście za dodaniem.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#3
Woda w sklepie troche bedzie przeszkadzala, moglbys zrobic most zeby byla prosta droga (jestesmy leniwi xd)
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
Mi się podoba, na pewno lepszy od mojego xD.
Niedostępny
#5
bardzo ladne Smile
mape classica juz dawno pobralem, ale nie mam czasu sie nia zajac.
w tygodniu ogolnie mam wiecej wolnego niz w weekendy.
z pvp bedzie prosciej i raczej nie mam do czego sie tu doczepic, wiec pewnie w wolnej chwili wgram ja na serwer.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(11-05-2017, 11:49)Cichusek napisał(a): mape classica juz dawno pobralem, ale nie mam czasu sie nia zajac.
w tygodniu ogolnie mam wiecej wolnego niz w weekendy.
dobrze wolalem sie upewnic gdyz nie bylo zadnej odpowiedzi ani zamkniecia tematu wiec nie mialem pojecia o zadnych dzialaniach

a co do mostu to raczej go nie zrobie bo wyjdzie praktycznie na to samo jak okrazenie tego jeziorka w dodatku to male jeziorko nie ma praktycznie gdzie zrobic tego mostu
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#7
jest juz nowy spawn.
troche go polepszylem z zewnatrz aby w miare wygladal + wyciagnalem go z tego bedrocka, wiec jest na rowno z reszta plaskiej mapy.
tabliczki niestety mi zniknely, wiec postawilem nowe, a informacje o autorze przenioslem troche na bok, bo nie jest to tak istotna informacja (jest na lewo przy punkcie spawnu).

minus jaki zauwazylem, to trudnosc w szybkim dostaniu sie do teleportow, stali gracze nic tylko po smierci chca jak najszybciej przeteleportowac sie na arene i tabliczki nie znajduja sie na wprost od punktu spawnu, tylko trzeba wejsc na lekka gorke i ominac pare przeszkod, dlatego czesc z nich zlikwidowalem, aby gracze nie musieli biegac sciezka tylko skracac sobie droge.

zapomniales dodac bedrockow od sklepiku sms, wiec musialem gdzies je upchnac.
moim zdaniem bylo tez za duzo roznych kwiatkow i traw postawionych na sciezce i robilo sie to troche przytlaczajace, wiec niektore usunalem.
srednio tez mi sie podobaja te bloki redstonowe przy glowach, ale moze wam jakos bardziej przypadna do gustu, wiec je zostawilem.

zauwazylem tez, ze tabliczki informacyjne i te z teleportami sa osadzone o kratke nizej, wiec niektorzy moga zaslaniac teleporty swoja postacia, nie zmienialem tego, bo mam nadzieje, ze tak nie bedzie.


i tak ogolnie, to jakos stary spawn bardziej mi pasuje, jest taki przestronny i wszystko jest na nim widoczne, jak graczom sie nie spodoba to najwyzej powrocimy do poprzedniego, lub tego lekko przerobimy.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
To juz zalezy od graczy ja chcialem tylko jakiejs zmiany ale jesli poprzedni jest lepszy pod pewnymi wzgledami lub ktos ma sentyment to sie nie obraze po powrocie starego spawnu
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#9
Juz temat zostal zakonczony. Mozna zamknac?
(jak cos mozna usunac)
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości