Cala prawda.
#11
(11-01-2017, 21:53)M_A_T_I napisał(a):
(11-01-2017, 21:49)Oskier napisał(a): coz moze jestem chamem i wgl ale jak dla mnie napisales to tylko dlatego aby miec mozliwosc dostania UB czyli tak zwana ''gra na uczuciach''
dziwne ze nigdy cie na takie cos nie wzielo gdy dostales bana tylko teraz gdy juz nie masz jak sie z tego wywinac

Jak napisalem:
(11-01-2017, 21:20)M_A_T_I napisał(a): Nie wnosze o unbana, poprostu chce, aby kazdy poznal prawde o mnie. A to, co zrobi Cichusek to bedzie tylko jego decyzja, nie moja.

Nie gram na uczuciach. Teraz dopiero zrozumialem (wczoraj wieczorem) patrzac forum po wszystkich watkach, ktore chodzily o mnie i o moje "cheaty" dopiero zrozumialem, ze zle zrobilem.

tia.. moze kiedys uwierze zreszta co sie dziwic taka sobie wyrobiles u mnie opinie
czesto dajesz takie malutkie teksciki wlasnie tego typu ''decyzja cichuska co zrobi tak bedzie'' niby nic ale dla mnie to jasny znak dazenia do ub
kazdy idzie swoja droga ty wybrales zla
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#12
a moja droga to czekanie
#13
Nie zamierzam przytaczać cytatu, ponieważ mi się nie chce wycinać odpowiednich fragmentów, natomiast dorzucę swoje trzy grosze do całości.

Od kiedy oszustwem jest, gdy ktoś najpierw pokazuje film w prędkości x0.25 a potem sam zaczyna ten film analizować klatka po klatce? Jak niby mam przy prędkości x1 udowodnić coś, co jest praktycznie nie do zauważenia w tej prędkości, a jest widoczne w prędkości znacznie mniejszej?
Muszę Cię zawieść M_A_T_I: Ten delikatny odrzut nie mógłby być cofką, ponieważ cofka z automatu przesunęłaby Twoją postać o te parenaście setnych bloczka. Poza tym argument z niskim sufitem też odpada, ponieważ główka nie styknęła się z sufitem.

Co tu mogę mówić. Fajnie, że w końcu napisałeś referat, który ma umniejszyć Twoją w winę w posiadaniu i używaniu cheatów, natomiast nie myśl, absolutnie nigdy nie myśl o unbanie po aż 15 banach.

Niedostępny
#14
(11-01-2017, 21:40)Tails napisał(a): Kiedyś na pewno tobie wybaczą.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Czy ja wiem... Ja np nie i mateuu tez.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#15
(11-01-2017, 23:20)Rumbur napisał(a):
(11-01-2017, 21:40)Tails napisał(a): Kiedyś na pewno tobie wybaczą.

Czy ja wiem... Ja np nie i mateuu tez.
Rubur a ja tobie nie wybaczę tej działki 1;1 :/
#16
M_A_T_I napisał(a):Nie wnosze o unbana, poprostu chce, aby kazdy poznal prawde o mnie. A to, co zrobi Cichusek to bedzie tylko jego decyzja, nie moja.
Zdecyduj się, bo niby nie wnosisz, ale próbujesz wziąć cichego na litość.

Tails napisał(a):No cóż... Wiem że napisanie takiego wywodu, pozwala jakoś wyładować swoje emocje.

Kiedyś na pewno tobie wybaczą.
Halo, ogoniasty, ale to jest próba wymuszenia UB przez uczucia

Oskier napisał(a):coz moze jestem chamem i wgl ale jak dla mnie napisales to tylko dlatego aby miec mozliwosc dostania UB czyli tak zwana ''gra na uczuciach''
dziwne ze nigdy cie na takie cos nie wzielo gdy dostales bana tylko teraz gdy juz nie masz jak sie z tego wywinac
prosic o wybaczenie? dobre sobie kazdy czlowiek zasluguje na druga szanse zgodze sie nawet i na trzecia lub czwarta ALE nie za ten sam blad
zegnam
edit wiesz co jest najgorsze? ze probowales sprawiac wrazenie dobrego uczciwego gracza robiac watki o oszustach itp a tymczasem sam nie stosowales sie do regulaminu
O, i ja jestem tego samego zdania, polać mu!

miloszq69 napisał(a):a moja droga to czekanie
I jakoś nie trujesz tylnej części ciała

Iam napisał(a):Nie zamierzam przytaczać cytatu, ponieważ mi się nie chce wycinać odpowiednich fragmentów, natomiast dorzucę swoje trzy grosze do całości.

Od kiedy oszustwem jest, gdy ktoś najpierw pokazuje film w prędkości x0.25 a potem sam zaczyna ten film analizować klatka po klatce? Jak niby mam przy prędkości x1 udowodnić coś, co jest praktycznie nie do zauważenia w tej prędkości, a jest widoczne w prędkości znacznie mniejszej?
Muszę Cię zawieść M_A_T_I: Ten delikatny odrzut nie mógłby być cofką, ponieważ cofka z automatu przesunęłaby Twoją postać o te parenaście setnych bloczka. Poza tym argument z niskim sufitem też odpada, ponieważ główka nie styknęła się z sufitem.

Co tu mogę mówić. Fajnie, że w końcu napisałeś referat, który ma umniejszyć Twoją w winę w posiadaniu i używaniu cheatów, natomiast nie myśl, absolutnie nigdy nie myśl o unbanie po aż 15 banach.
Dokładnie tak

(11-01-2017, 23:20)Rumbur napisał(a):
(11-01-2017, 21:40)Tails napisał(a): Kiedyś na pewno tobie wybaczą.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Czy ja wiem... Ja np nie i mateuu tez.
I ja


Narzekasz na cheaterów, jak to powinno ich się tępić, więc proszę bardzo.
#17
(11-01-2017, 21:36)HubPlayGames napisał(a): To znaczy wiesz, ty nie musisz nas przepraszac za cheaty, bo ty nas nie obrazasz w zaden sposób. Jednakże jest to nie fair wobec innych graczy, a sam fakt, ze oszukales nas w sprawie czerwcowego xraya niestety cie dyskwalifikuje :/. Gdybys sie wtedy przyznal moze inaczej sprawy by sie potoczyly, ale czy to w tym momencie ma znaczenie..

W ogóle ub dla cb, to by było troche nie fair wobec takiego miloszeq69'a
#18
(11-02-2017, 10:45)KOX1337 napisał(a):
(11-01-2017, 21:36)HubPlayGames napisał(a): To znaczy wiesz, ty nie musisz nas przepraszac za cheaty, bo ty nas nie obrazasz w zaden sposób. Jednakże jest to nie fair wobec innych graczy, a sam fakt, ze oszukales nas w sprawie czerwcowego xraya niestety cie dyskwalifikuje :/. Gdybys sie wtedy przyznal moze inaczej sprawy by sie potoczyly, ale czy to w tym momencie ma znaczenie..

W ogóle ub dla cb, to by było troche nie fair wobec takiego miloszeq69'a

Troszke nie wiem o co ci chodzi. Nikomu nie mam zamiaru dawac ub, bo wychodze z zalozenia, ze nie po to dawalem bana zeby go znieść
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#19
(11-02-2017, 14:18)HubPlayGames napisał(a):
(11-02-2017, 10:45)KOX1337 napisał(a):
(11-01-2017, 21:36)HubPlayGames napisał(a): To znaczy wiesz, ty nie musisz nas przepraszac za cheaty, bo ty nas nie obrazasz w zaden sposób. Jednakże jest to nie fair wobec innych graczy, a sam fakt, ze oszukales nas w sprawie czerwcowego xraya niestety cie dyskwalifikuje :/. Gdybys sie wtedy przyznal moze inaczej sprawy by sie potoczyly, ale czy to w tym momencie ma znaczenie..

W ogóle ub dla cb, to by było troche nie fair wobec takiego miloszeq69'a

Troszke nie wiem o co ci chodzi. Nikomu nie mam zamiaru dawac ub, bo wychodze z zalozenia, ze nie po to dawalem bana zeby go znieść

chodzi o to ze mati nie dostanie uba bo milosz nie dostal
#20
(11-02-2017, 15:08)Invi napisał(a): chodzi o to ze mati nie dostanie uba bo milosz nie dostal
Nawet nie bede prosil i o unbana (pisalem w wywodzie). Zrobilem wielki blad, ktory teraz musze zniesc.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości