help
#1
helppppppp

---- Minecraft Crash Report ----
// Why is it breaking Sad

Time: 30.10.17 11:22
Description: Initializing game

java.lang.StringIndexOutOfBoundsException: String index out of range: -1
at java.lang.String.substring(Unknown Source)
at net.i.a(i.java)
at net.j.a(j.java)
at net.minecraft.client.kb.b(kb.java)
at net.minecraft.client.kb.a(kb.java)
at net.minecraft.client.main.Main.main(Main.java)


A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
---------------------------------------------------------------------------------------

-- Head --
Stacktrace:
at java.lang.String.substring(Unknown Source)
at net.i.a(i.java)
at net.j.a(j.java)
at net.minecraft.client.kb.b(kb.java)

-- Initialization --
Details:
Stacktrace:
at net.minecraft.client.kb.a(kb.java)
at net.minecraft.client.main.Main.main(Main.java)

-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.8
Operating System: Windows 7 (amd64) version 6.1
Java Version: 1.8.0_45, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot™ 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation
Memory: 265784360 bytes (253 MB) / 445644800 bytes (425 MB) up to 954728448 bytes (910 MB)
JVM Flags: 2 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx1G
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
Launched Version: huzuni
LWJGL: 2.9.1
OpenGL: ASUS R7 240 Series GL version 4.2.12337 Compatibility Profile Context 13.101.8.0, ATI Technologies Inc.
GL Caps: Using GL 1.3 multitexturing.
Using GL 1.3 texture combiners.
Using framebuffer objects because OpenGL 3.0 is supported and separate blending is supported.
Shaders are available because OpenGL 2.1 is supported.
VBOs are available because OpenGL 1.5 is supported.

Using VBOs: Yes
Is Modded: Very likely; Jar signature invalidated
Type: Client (map_client.txt)
Resource Packs: []
Current Language: English (US)
Profiler Position: N/A (disabled)

edit: tak mam huzuni ale chciał mój kuzyn grać na innym serwerze Wink
#2
wedlug mnie masz wgrany jakis mod, ktory nie dziala.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Zauważyłem że jedynie minecraft z wersją 1.7.2 mi nie działa, tylko 1.8 ;P
#4
Byc moze przez to huzuni, usun dziadostwo :p

A jak nie to odinstaluj I zainstaluj mc..
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
(10-30-2017, 12:29)HubPlayGames napisał(a): Byc moze przez to huzuni, usun dziadostwo :p
e tam godosz synek

(10-30-2017, 12:29)HubPlayGames napisał(a): A jak nie to odinstaluj I zainstaluj mc..
Kiedyś mi się też tak stało tylko nie pamiętam co trzeba było zrobić.. ale pamiętam że nie trzeba było tego robić.
#6
(10-30-2017, 12:15)Im Fake. napisał(a): Zauważyłem że jedynie minecraft z wersją 1.7.2 mi nie działa, tylko 1.8 ;P
Huzuni korzysta z Forge, a z tego co wiem to nie uruchomisz Forge na 1.7.2 (może być wyżej, na 1.7.4 też nie działa, z doświadczenia wiem) na Java 8 Update 20 i powyżej.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
(10-30-2017, 12:41)Tails napisał(a):
(10-30-2017, 12:15)Im Fake. napisał(a): Zauważyłem że jedynie minecraft z wersją 1.7.2 mi nie działa, tylko 1.8 ;P
Huzuni korzysta z Forge, a z tego co wiem to nie uruchomisz Forge na 1.7.2 (może być wyżej, na 1.7.4 też nie działa, z doświadczenia wiem) na Java 8 Update 20 i powyżej.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

moze zamiast tak pomagac we wgraniu huzuni, zajmijmy sie pomoca w normalnej wersji gry, a nie w takiej za ktorej pomoca (byc moze) bedzie u nas lub u kogos innego cheatowal.
dziala ci w ogole czysty minecraft na wersjach 1.7 np. na 1.7.10? wtedy sprawa jest oczywista, wystarczy wywalic huzuni i mody.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(10-30-2017, 13:25)Cichusek napisał(a):
(10-30-2017, 12:41)Tails napisał(a):
(10-30-2017, 12:15)Im Fake. napisał(a): Zauważyłem że jedynie minecraft z wersją 1.7.2 mi nie działa, tylko 1.8 ;P
Huzuni korzysta z Forge, a z tego co wiem to nie uruchomisz Forge na 1.7.2 (może być wyżej, na 1.7.4 też nie działa, z doświadczenia wiem) na Java 8 Update 20 i powyżej.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

moze zamiast tak pomagac we wgraniu huzuni, zajmijmy sie pomoca w normalnej wersji gry, a nie w takiej za ktorej pomoca (byc moze) bedzie u nas lub u kogos innego cheatowal.
dziala ci w ogole czysty minecraft na wersjach 1.7 np. na 1.7.10? wtedy sprawa jest oczywista, wystarczy wywalic huzuni i mody.
Nie chodziło mi o Huzuni, tylko o Forge. Wątek poboczny: dlaczego koledze nie działa 1.7.2

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Ja kiedyś miałem huzuni, ale odinstalowałem, bo miałem co chwilę na jakimś servie bana Cry.
Polecam zrobić tak:
1. Odinstaluj huzuni
2. Odinstaluj minecrafta
3. Zainstaluj ponownie minecrafta
4. Najlepiej pobierz minecraft SKlauncher
5. Nie pobieraj huzuni
6. Graj na wersji 1.8.9
7. Wbijesz na Sky-land'a
Słodki Potworek
#10
Wątek do zamknięcia, wiem co się stało. Pobierając minecraft premium zainstalował mi się mod (chińska nazwa) to był powód.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości