Szanowne C4
#1
Information 
C4 to fajna broń, naprawdę. Pograłem nią chwilkę podczas nocki i powiem szczerze, że przyjemnie zabija się graczy, którzy nieświadomie wchodzą w to miejsce. Niestety fakt tego, że po raptem 3 użyciach zabawa się kończy mnie martwi. Ok, 3 użycia, żeby nikt nie scrashował serwa jednym mega wybuchem. Ale cena? $150 za 3 wybuchy!? Szaleństwo! W żaden sposób nie można nawet sensownie zminimalizować strat w wyniku zabijania tą bronią. Ok, ta broń jest tylko supportem, ale supporty właśnie powinny być tanie. Niby skuteczność C4 i blablabla, ok, można robić niewidzialne wybuchy, ale kosztem granatu co już mocno na balansie się odbija. To $150 za 3 sztuki C4 ma sprawić, żeby za dużo osób z tą bronią nie latało. To po co jest ta broń, skoro jest kosmicznie droga? Em... koniec wywodu.

Teraz filmik demonstrujący użycie C4, bardziej lub mniej niezdarne.

A teraz moja propozycja zmian i dlaczego:
Proponuję zmniejszenie ceny C4 ze $150 do przedziału cenowego między $50 a $80, a powody zmniejszenia są takie:
-> obecnie nie ma jak zarobić sensownie na tym C4, można co najwyżej tą bronią podokuczać jakiemuś snajperowi czy innemu graczowi,
-> gdzie na PvP z Pistoletami nagle ma się zebrać 3 razy po 5 graczy, żeby cena $150 miała sens; przecież na PvP z Pistoletami zazwyczaj nie ma tylu osób, żeby nagle 15 osób wbiło w jedno miejsce i nagle tymi 3-ma wybuchami wszystko wysadzić.
-> jedyna skuteczność tego C4 to robienie jej niewidzialnej kosztem granatu i niech tak zostanie; normalnie C4 jest tak widoczne, że żaden rozsądny człowieczek nie przejdzie akurat specjalnie w linii prostej przez tak bardzo wyrazny biały bloczek szkła i nie da się tak głupio wysadzić

I jeszcze jedna ważna zmiana: Zmniejszyć czas "cooldowna" używania C4-ek do 30 sekund. Dlaczego tak krótko? Dlatego, iż ten tryb ma być szybki i dynamiczny, a na razie "cooldowny" skracam poprzez przestawianie slotów, no ale po co skoro można to zrobić rozsądniej? Te 3 sztuki wybuchów odpalone na raz naprawdę są mizerne wobec nasionek VIPa, więc nie rozumiem ani "cooldowna", ani ceny.


Mam szczere nadzieje, że fajnie się czytało ten króciutki monolog, ale ma on do kogoś dotrzeć i po prostu ta propozycja z filmikiem zawartym ma odnieść sukces (zmniejszyć cenę C4 do odpowiedniego pułapu).

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,
Arkadiusz

Niedostępny
#2
Jestem za.
Niedostępny
#3
Wow, to już 6 dni bez decyzji Cichuska, a wątek w mojej opinii jest ważny, ponieważ ma zdecydować o tym czy C4 będzie bronią wartą używania do zasadzek czy bronią tylko do narobienia na złość od czasu do czasu. W skrócie to C4 jest nieprzemyślaną bronią w kontekście ceny, ponieważ kto będzie kupował 3 jednostki amunicji do C4 za $150 tylko po to, żeby wysadzić kogoś, kogo się nie lubi? Lepiej non-stop się fokusować i nagrywać jak lognie.

Wiem Cichusku, że masz życie prywatne, więc dlatego odświeżyłem ten wątek po kilku dniach, żeby przypomnieć, że coś takiego istnieje. (podobnie jak wątek 61346 znaków)

Niedostępny
#4
Odświeżam, mam szczerą nadzieję, że cena C4 ulegnie zalecanemu zmniejszeniu.

Niedostępny
#5
nawet jak cena bd niższa to i tak nie będziecie tym grac, ale sprobowac można
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
zmniejszylem cene do 60$.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości