[propozycja] event halloweenowy
#1
Hm, może na pistoletach dałbyś kilka skrzynek w losowych miejscach z możliwością odbioru nagrody tylko raz? W skrzynkach byłyby jakieś bronie
#2
Może być ciekawie.. Za..
#3
Event ma być tylko na Classicu, wątpię aby odbył się na innym trybie.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Ja jestem za...

Albo chociaz drobny upominek z uroczystoci halloween. Np: /prezent i mozna dostac troche $, snajpe lub jakas inna bron.. Niby nic ale zawsze to jakis drobiazg Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#5
(10-28-2017, 12:19)ZombieNinja365 napisał(a): drobny upominek z uroczystoci halloween. Np: /prezent i mozna dostac troche $, snajpe lub jakas inna bron.. Niby nic ale zawsze to jakis drobiazg Smile

Heh, czemu by takiego upominku w postaci 3 random itków nie wprowadzić na inne tryby? To nie jest aż takie czasochłonne jak budowanie eventu parkourowego na Cllassica.

Niedostępny
#6
halloween nie jest polskim swietem, raczej nic tutaj nie zaplanowalem.
jeszcze sie zastanowie nad itemkiem, moze po prostu wprowadze jakas mocniejsza bron do ekwipunku na ten dzien, ktora zazwyczaj jest dostepna do kupienia w sklepiku, aby bylo bardziej krwawo.
wole takie prezenty rozdawac na boze narodzenie i sylwestra, ostatecznie w dzien dziecka.
w halloween raczej prezentow sie nie daje Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości