Problem z banem
#11
(10-26-2017, 18:29)HubPlayGames napisał(a): tak, miał takiego skina
No wiesz... Taki sam skin nie daje 100% gwarancji... raczej nie powinieneś się tym kierować. Jego skin jest dość powszechny, kiedyś widziałem go w kilku miejscach.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
Więc puenta: "Problem z banem", jak brzmi tytuł, polega na tym, iż na podstawie badziewnego zrzutu ekranu z osobą przedstawiającą cheaty (nie wiadomo jaką) Hub banuje za m. in. cheaty, ok, ujawnianie danych osobowych, niby ok powód, natomiast co jeżeli ta osoba wyraża zgodę na udostępnianie danych osobowych? Wtedy ujawnianie to średni powód do bana. A obraza administracji? Hub ma zwyczajnie mało dystansu, ale to już jego osobiste cechy, ja tego nie zmienię.

Ban permanentny to kara zbyt duża, jeśli mamy dowody tylko na ujawnianie danych osobowych, a na obrazę administracji to raptem jest udowodniony *w momencie pisania tego* 1 zwrot toteż apeluję o skrócenie bana do 8 dni. Serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam,
Arkadiusz

Niedostępny
#13
To nawet jego dzialka na tym screenie.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#14
To nic nie wyjaśnia, że to działka DJintra, też sobie mogę zmienić skin na taki, jaki ma inny gracz, włączyć wszystkie cheaty po kolei i zrobić screena z F5. Po prostu nie ma jak udowodnić, że to DJintro, a Hub zbanował DJ'a za cheaty na podstawie pochopnych wniosków i tyle (na podstawie skina)

Niedostępny
#15
Nie zbanowalem pochopnie, jakbym nie mial pewnosci to bym nie banowal :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#16
Ok, rozumiem Smile Niestety tylko stwierdzam fakt, że skin DJintro ze zrzutu nie pokrywa się ze skinem DJintra w momencie zbanowania czyli nie ma 100% pewności, że to on Rolleyes

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości