Pytanie do Cichuska
#1
Question 
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=31304

Zacząłem myśleć o tych procentach z tego wątku, gdyż mam ochotę pisać propozycję o dropie do Classica, lecz mam małe wątpliwości.

Czy, Panie Cichusku, Pan próbował wpisywać szanse z przecinkiem np. "0,2" czy z kropkami np. "0.2"? Pytam dlatego, iż to może mieć wpływ przy wytyczaniu szans procentowych. Jeżeli Pan wpisywał to pierwsze (0,2) to nie ma co się dziwić, że ucinało Panu do 0% szans i nigdy nie wypadało, gdyż w programowaniu przecinków w liczbach zwyczajnie nie przyjmuje i należy pisać kropki zamiast przecinków.

Wiem, że nieco na około napisałem o co mi chodzi, natomiast po prostu - bardzo zależy mi na tym, żeby Cichusek mi powiedział czy Cichusek testował szanse % na drop czegoś tylko z przecinkami (0,2) czy też z kropkami?.
Jeśli odpowiedz jest "tylko z przecinkami" to polecam sprawdzić to drugie, a jeżeli to drugie "z kropkami też" też Pan testował to nie będę pisał propozycji o dropie do Classica, gdyż 1% szans jako najmniejsza to jest bez sensu.

Pozdrawiam,
Arkadiusz

Niedostępny
#2
gdybym wpisywal zle, to jest to chyba logiczne, ze wywalilo by plugin.
nie sa to wartosci double, tylko int, zczytuje tylko glowna wartosc, ktora w tym wypadku wynosi 0.
jak masz pytanie skierowane tylko do mnie, to chyba prosciej wyslac pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości