Dodanie
#1
Proponuje dodanie do skleou miotanej miktusrki trucizny...
Bardzo bylaby przydatna no i oczywiscie dobra.
Przykladowy kosz 80$ Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
Gaz pieprzowy to to samo, tylko dodatkowo oślepia i jest tańszy.
Niedostępny
#3
Większą korzyścią od dodania nowej miksturki będzie obniżenie ceny C4, ponieważ w żadnym wypadku nie opłaca się używać tej broni w celach innych, niż kogoś zasasynować dla samej satysfakcji. W C4 kompletnie pominięto aspekt, że tą bronią też możnaby pozarabiać, a co? Nie można zarobić na tej broni Tongue

Niedostępny
#4
Na nie.
#5
(10-21-2017, 19:56)MrWojteczek napisał(a): Na nie.




Jakies argumenty? Czy po prostu dlatego ze przegrywasz na snajpy i mnie nie lubisz? Tongue
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#6
Przecież mikstura trucizny, nawet jakby już miała być to nie mogłaby kosztować aż $80, ponieważ nie zabije gracza, ani nie ma praktycznego sposobu na zwrot $ z takich mikstur. Oczywiście, czas trwania efektu (22 sekundy) starczy, by wykasować większość HPków, natomiast ten potion ma być tylko supportem a nie offensivem, więc cena może być $30.

Niedostępny
#7
Na nie...
bardziej cena ima mi odpowiada chociaż koszt dałbym 50....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#8
(10-23-2017, 17:08)Kaukazu napisał(a): Na nie...
bardziej cena ima mi odpowiada chociaż koszt dałbym 50....

Za tyle samo masz gaz pieprzowy, który dodatkowo oślepia i można go używać do śmierci.
Niedostępny
#9
na tak
#10
Na nie, to taki gaz pieprzowy.
Pozdrawiam
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości