Mini propozycja
#1
Zmienilbym troche system dzialania expa. Moim zdaniem 1 exp za 1 killa to zbyt duze ulatwienie. Proponuje 1 exp za 3 kille bo ostatnio spotykam ludzi ktorzy enchantuja sobie zbroje i logaja. Jezeli ktos dobrze gra nie bedzie mial z tym problemu a troche uprzyjemni to grę Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
Jak dla mnie propozycja nie majaca przyszlosci
co z tego ze utrudnisz zdobywanie expa to nic nie zmieni jesli ktos loga to robi to poniewaz ma jakas cenna bron lub boi sie o k/d ewentualnie po prostu sprawia mu to przyjemnosc zreszta sam doskonale wiesz bo byles za to karany a skoro osoba loga to i tak zdobedzie tego expa dla niej bez roznicy
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#3
Jestem na tak Big Grin
[Obrazek: fbbea014d6d2.jpg]
Atmjinjistracia żondzji XD Big Grin
#4
(10-19-2017, 18:47)Oskier napisał(a): Jak dla mnie propozycja nie majaca przyszlosci
co z tego ze utrudnisz zdobywanie expa to nic nie zmieni jesli ktos loga to robi to poniewaz ma jakas cenna bron lub boi sie o k/d ewentualnie po prostu sprawia mu to przyjemnosc zreszta sam doskonale wiesz bo byles za to karany a skoro osoba loga to i tak zdobedzie tego expa dla niej bez roznicy

Po prstu chce troche udrudnic zdobywanie go Tongue
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#5
(10-19-2017, 18:47)Oskier napisał(a): Jak dla mnie propozycja nie majaca przyszlosci
co z tego ze utrudnisz zdobywanie expa to nic nie zmieni jesli ktos loga to robi to poniewaz ma jakas cenna bron lub boi sie o k/d ewentualnie po prostu sprawia mu to przyjemnosc zreszta sam doskonale wiesz bo byles za to karany a skoro osoba loga to i tak zdobedzie tego expa dla niej bez roznicy

Ponoć, problem logania ma zostać rozwiązany.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Na nie. Głównym powodem logania jest nie chcenie stracenia snajperki, a nawet jeśli zmniejszysz ilość expa, to będą logać.
Niedostępny
#7
Po co zmniejszenie ilości EXPa za zabójstwa? I tak nie zawsze wypadają mocne enchanty, trzeba się namęczyć, żeby mieć coś mocniejszego.

Poza tym to nie byłoby możliwe, gdyż jak jest teraz 1 kill = 1 poziom EXP to przydziela Ci 1 poziom niezależnie od ilości potrzebnego EXPa do poziomu. Przy kilku zabójstwach do poziomu będzie trudniej, ponieważ każdy następny poziom od 15 potrzebujesz więcej EXPa co poziom, w końcu nie będzie już 3 zabójstwa na poziom tylko 4, 5 itd.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości