Logacze...
#1
Exclamation 
Ten wątek idealnie pokazuje, że na wylogowywanie się na serwerze jest przyzwolenie. Tak tak, przyzwolenie, nie żadne ignorowanie, a przyzwolenie. Nie uzyskałem odpowiedzi na nurtujące mnie kwestie (chociażby dlaczego nie ma antyloga). Chciałbym się spytać kulturalnie, jak z resztą zawsze, dlaczego za 1 wylogowanie się z walki nie ma bana? Liczy się fakt. Oczywiście, niby zrozumiem takiego kogoś, kto nagle zniknął z walki, gdyż "pechowo" mu internet odłączyło. Natomiast nie przyjmuję tych wytłumaczeń w przypadku ludzi o dobrym łączu (oskarżeni z tamtego wątku podanego na początku). Czemu wylogowywanie się podczas walki nie jest traktowane na równi z cheatami? To jest również oszustwo, z tym, że na poziomie nie walki (kill aury, antyknocki etc.), a trzymania wysokiego K/D (byleby nie zginąć, więc należy lognąć). Ja tego nie rozumiem, dlaczego, drogi Cichusku, dajesz przyzwolenie na nagminne wylogowywania się podczas walki. Przecież doskonale widać, że różne osoby się wylogowują podczas walki. Na podstawie nie tylko mojego wątku, ale i wielu innych osób widać, że osoby na absolutnie najróżniejszych nickach wylogowują się zuchwale wiedząc, że za 1 wylogowanie nie ma bana, dlatego piszę tę propozycję, by Pana Cichuska przekonać do zmiany zdania.

Natomiast powtórzę główne pytanie: Dlaczego za już pojedynczą ucieczkę z walki nie ma bana? Przecież to naginanie zasad serwera. Opisanych przez właśnie Pana Cichuska.
O, tych zasad konkretnie.
Hipokryzja.... pełną parą. Jeszcze raz nakłaniam Cichuska do zmiany podejścia względem logaczy, gdyż logaczy dużo trudniej uchwycić od cheaterów. Cheater zawsze będzie "uwydatniony", ale logacz jest o wiele subtelniejszy, może na przykład tylko na Twoim widoku nie logać, a gdy znikniesz z jego oczu to już loga jak z nut. Dlatego logacz powinien być traktowany na równi z cheaterem w celu zniechęcania do logania.

Proszę o szczere przemyślenie tej sytuacji, jest ona poważniejsza, niż się Panu może wydawać, głównie dlatego, że logaczem może być każdy, ale nie każdy ma sprzęt do nagrywania i nie każdy umie zgłaszać... Ech...

Pozdrawiam z wyrazami szacunku,
Arkadiusz

Niedostępny
#2
Zgadzam się z Iam'em, powinien być ban nawet za jedno lognięcie, jakby nie patrzeć jest to jednak log.
Zarąbałeś mi zasady tylko link zmieniłeś fajnie xd
#3
(10-17-2017, 20:14)Iam napisał(a): Oczywiście, niby zrozumiem takiego kogoś, kto nagle zniknął z walki, gdyż "pechowo" mu internet odłączyło. Natomiast nie przyjmuję tych wytłumaczeń w przypadku ludzi o dobrym łączu (oskarżeni z tamtego wątku podanego na początku).

zmienisz zdanie jak u ciebie bedzie nagle awaria pradu/internetu/crash i za jedno wylogowanie dostaniesz bana na 10 dni lub perma, skoro chcesz aby odbywalo sie to na takich samych zasadach jak kary za cheaty.
3-4 wylogowania sie to takie minimum, ze wzgledu na slabe polaczenie z internetem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Może zamiast banować za loganie, wgrać w końcu antyloga? No poważnie, nie mam pojęcia dlaczego wciąż go nie ma... Sad
Mam pewien pomysł...

Kiedyś zginąłem przez to: po "wylogowaniu się", jeszcze byłem przez chwilę na serwerze... Nie można tego zastosować?
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(10-17-2017, 20:23)Tails napisał(a): Może zamiast banować za loganie, wgrać w końcu antyloga? No poważnie, nie mam pojęcia dlaczego wciąż go nie ma... Sad
Mam pewien pomysł...
Jeszcze uprzejme pytanko do Ciebie Cichusku: Co z antylogiem z UltraHardcora *nieistniejący tryb już*? Ok, stirante pisał plugin, natomiast skoro on pisał a jest w korelacji z Panem to w takim razie stirante mógłby dać plugin do pistoletów, prawda? Już mniejsza kwestia TPSów i tzw. slotów, ponieważ osób na Pistoletach rzadko kiedy jest powyżej 15, a prawie nigdy powyżej 20.

(10-17-2017, 20:23)Cichusek napisał(a): zmienisz zdanie jak u ciebie bedzie nagle awaria pradu/internetu/crash i za jedno wylogowanie dostaniesz bana na 10 dni lub perma, skoro chcesz aby odbywalo sie to na takich samych zasadach jak kary za cheaty.
Jestem gotowy na takie przypadki, nagrywam praktycznie zawsze, gdy jestem na PvP z Pistoletami, ale to praktycznie zawsze, a jak kończy się miejsce na dysku to kasuję jeden filmik (ewentualnie wycinam i nie kasuję momentów z uchwyconym cheaterem/logaczem/innym) i gram/nagrywam dalej.

(10-17-2017, 20:23)Cichusek napisał(a): 3-4 wylogowania sie to takie minimum, ze wzgledu na slabe polaczenie z internetem.
Czyli taki MrWojteczek wg założeń Cichuska nigdy nie dostanie bana, ponieważ loga "umiejętnie" - akurat wtedy, gdy nikt go nie nagrywa. Halo, co to ma być? Próba wychwycenia 3-4 wylogowań jednego gracza jest zadaniem niesamowicie trudnym! Zwłaszcza gdy on WIE, że Pan/ja nagrywam go, więc za wszelką cenę będzie próbował pozorować uczciwą grę...

Niedostępny
#6
(10-17-2017, 20:23)Tails napisał(a): Może zamiast banować za loganie, wgrać w końcu antyloga? No poważnie, nie mam pojęcia dlaczego wciąż go nie ma... Sad
Mam pewien pomysł...

Kiedyś zginąłem przez to: po "wylogowaniu się", jeszcze byłem przez chwilę na serwerze... Nie można tego zastosować?

O antylogu pisałem już około 2 miesiące temu i doczekałem się odpowiedzi "pomyślę", a jak na razie nic nie idzie w tym kierunku.
Dołączam się do wypowiedzi Tailsa.
Jeśli mówię "TAK", to znaczy, że masz sobie iść. Jeśli powiem "NIE", to chciałbym Cię poznać.
#7
(10-17-2017, 20:26)Iam napisał(a):
(10-17-2017, 20:23)Tails napisał(a): Może zamiast banować za loganie, wgrać w końcu antyloga? No poważnie, nie mam pojęcia dlaczego wciąż go nie ma... Sad
Mam pewien pomysł...
Jeszcze uprzejme pytanko do Ciebie Cichusku: Co z antylogiem z UltraHardcora *nieistniejący tryb już*? Ok, stirante pisał plugin, natomiast skoro on pisał a jest w korelacji z Panem to w takim razie stirante mógłby dać plugin do pistoletów, prawda? Już mniejsza kwestia TPSów i tzw. slotów, ponieważ osób na Pistoletach rzadko kiedy jest powyżej 15, a prawie nigdy powyżej 20.

(10-17-2017, 20:23)Cichusek napisał(a): zmienisz zdanie jak u ciebie bedzie nagle awaria pradu/internetu/crash i za jedno wylogowanie dostaniesz bana na 10 dni lub perma, skoro chcesz aby odbywalo sie to na takich samych zasadach jak kary za cheaty.
Jestem gotowy na takie przypadki, nagrywam praktycznie zawsze, gdy jestem na PvP z Pistoletami, ale to praktycznie zawsze, a jak kończy się miejsce na dysku to kasuję jeden filmik (ewentualnie wycinam i nie kasuję momentów z uchwyconym cheaterem/logaczem/innym) i gram/nagrywam dalej.

(10-17-2017, 20:23)Cichusek napisał(a): 3-4 wylogowania sie to takie minimum, ze wzgledu na slabe polaczenie z internetem.
Czyli taki MrWojteczek wg założeń Cichuska nigdy nie dostanie bana, ponieważ loga "umiejętnie" - akurat wtedy, gdy nikt go nie nagrywa. Halo, co to ma być? Próba wychwycenia 3-4 wylogowań jednego gracza jest zadaniem niesamowicie trudnym! Zwłaszcza gdy on WIE, że Pan/ja nagrywam go, więc za wszelką cenę będzie próbował pozorować uczciwą grę...
Iam wtedy co graliśmy raz ale to jeden jedyny raz loglem ,a Ty już tak spinasz jakbym dostawał za to coś. Ale ja już nie logam.
#8
Jeden jedyny raz - brzmi to tak jakbyś przy mnie lognął raz i nigdy więcej, a to nie jest prawdą ponieważ: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...rWojteczek Nieważne, że to z zeszłego roku.
Zwyczajnie słyszę marudzenia od innych graczy, że jesteś logaczem, a wiadomo, że logacza trudniej uchwycić niż cheatera stąd propozycja.

Wracam do głównego tematu i czekam na finalną odpowiedz Cichuska w sprawie oraz uzasadnienie.

Niedostępny
#9
(10-18-2017, 14:26)Iam napisał(a): Jeden jedyny raz - brzmi to tak jakbyś przy mnie lognął raz i nigdy więcej, a to nie jest prawdą ponieważ: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...rWojteczek Nieważne, że to z zeszłego roku.
Zwyczajnie słyszę marudzenia od innych graczy, że jesteś logaczem, a wiadomo, że logacza trudniej uchwycić niż cheatera stąd propozycja.

Wracam do głównego tematu i czekam na finalną odpowiedz Cichuska w sprawie oraz uzasadnienie.

cóż do tego gracza też się zgodzę "że loga"
jestem za antylogiem i jeszcze żeby był czas oczekiwania na spawn minimum 5 sekund + tabliczki z arenami
Niedostępny
#10
(10-18-2017, 14:37)BrunoKastner napisał(a):
(10-18-2017, 14:26)Iam napisał(a): Jeden jedyny raz - brzmi to tak jakbyś przy mnie lognął raz i nigdy więcej, a to nie jest prawdą ponieważ: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...rWojteczek Nieważne, że to z zeszłego roku.
Zwyczajnie słyszę marudzenia od innych graczy, że jesteś logaczem, a wiadomo, że logacza trudniej uchwycić niż cheatera stąd propozycja.

Wracam do głównego tematu i czekam na finalną odpowiedz Cichuska w sprawie oraz uzasadnienie.

cóż do tego gracza też się zgodzę "że loga"
jestem za antylogiem i jeszcze żeby był czas oczekiwania na spawn minimum 5 sekund + tabliczki z arenami

Jeśli szanowny Pan Cichusek lubi proste rozwiązania, o to jedno z nich.

A druga część prostej propozycji to ustawienie wylogowania się na śmierć postaci, jak w wymieniarkach są cuboidy, to na arenie, caaałej arenie też.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości