Nerf Ceny
#1
Jestem za zmniejszeniem kosztów C4 ze 150$ do 50$ .
Dlaczego? Dlatego że używa go może 2% graczy . Poza tym jest strasznie nie OP. Nie można jej nawet przeladowac. Granat już jest lepszy. Myślę że cena jest optymalna a
jeżeli nie to można negocjować a napewno zwiększy to ilość graczy chętnych do używania C4 Smile
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
Myślę, że cena $50 dalej nie będzie optymalna. Skuteczność C4 nie pozwala na dogłębne jej przetestowanie i nauczenie się obsługi.
Cena od $30 będzie dopiero OK, gdyż będą jakiekolwiek szanse na wyrównanie kosztów.

A to C4 ponoć ma 3 jednostki amunicji, a użyłem jednej i przez barrrrrdzo długo nie mogłem użyć drugiej sztuki. Jak długi jest ten reload? Chciałbym, żeby został on skrócony do jakiegoś ludzkiego poziomu, do poziomu np. reloadu odskoczni.

Niedostępny
#3
C4 uzywa sie co 5 minut od ostatniego jego wybuchu.
Gdyby mogloby go skrocic (proponowalem) do chociaz minuty jak granat, to by bylo ok i cena moglaby wynosic 50$ jak dla mnie (w koncu 3 jednoski amunicji sa).
#4
nie zmniejsze ceny.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości