Cichy zmniejsz
#1
Witam
Chciałbym żebyś cichy zmniejszył odrzut na pistolecie gdyż jest za duzy. Jest zbyt op.
#2
wszystko jest zbyt op ogarnijcie sie z tym zmniejszaniem moze zwiekszycie naboje w snajpie
#3
(10-15-2017, 14:03)UNTURNET napisał(a): wszystko jest zbyt op ogarnijcie sie z tym zmniejszaniem moze zwiekszycie naboje w snajpie

Snajpa wtedy tez by byla OP.
Ogolem jestem za, ale mozna minimalnie zmniejszyc.
#4
Edytuję całkowicie post, bo zle zrozumiałem ideę odrzutu.

Chodzi Ci o odrzut w sensie rozsianie kuleczek wokół celownika, odrzucanie gracza bronią (recoil) czy odrzucanie innego gracza pociskami?

Nie rozumiem zwyczajnie, więc pytam.

Niedostępny
#5
Pociskami.
#6
Na nie....
osłabiać zwykłego gracza nie ma po co...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#7
To jesli Cichusek miałby coś zmniejszyć to może zmniejszyć rozrzut broni z pistoletu. Gracz powinien mieć większe szanse przeciwko snajperkom i karabiniarzom.

Niedostępny
#8
(10-15-2017, 14:21)Iam napisał(a): odrzucanie innego gracza pociskami?

tego odrzutu nie moge zmienic.
jest taki sam jakby ktos cie uderzyl np. reka.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Dobrze Cichusku, a czy w takim razie czyta Pan wszystkie posty czy tylko pierwsze kilka?

(10-15-2017, 15:53)Iam napisał(a): To jesli Cichusek miałby coś zmniejszyć to może zmniejszyć rozrzut broni z pistoletu. Gracz powinien mieć większe szanse przeciwko snajperkom i karabiniarzom.

Niedostępny
#10
(10-15-2017, 17:38)Iam napisał(a): Dobrze Cichusku, a czy w takim razie czyta Pan wszystkie posty czy tylko pierwsze kilka?

(10-15-2017, 15:53)Iam napisał(a): To jesli Cichusek miałby coś zmniejszyć to może zmniejszyć rozrzut broni z pistoletu. Gracz powinien mieć większe szanse przeciwko snajperkom i karabiniarzom.
Na nie

Pistolet jest bardzo mocny, nie ma sensu wzmacniać go bardziej (odrzut bardzo duży, średnio mi się chce wierzyć że taki jak od łapki ale ok) a co do celnosci wystarczy trochę umiejętności i nie jest wcale tak źle Wink
Wzmocnienie pistola będzie dobre dla fokusiarzy typu ty, lepiej żeby z pistola trzeba było zaskoczyć vipa czy snajpera a nie lecieć na rambo
¯\_(ツ)_/¯


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości