reputki.
#1
1. To już 2gi raz użytkownika forum "_nicegirl_ z takim słowami
"proszę o usunięcie" ...

2. i jeszcze widzę 1 - u kaukazu 2ga strona na dole użytkownik "KoxGamer"

chciałbym żeby ten wątek nie został usuwany bo często będę tu zgłaszał o reputki
Niedostępny
#2
To ja bym poprosil o usuniecie minusow od graczy zbanowanych na forum (Ikier328 - 2015 rok, Buczer - 2016 rok, kermys 2017 rok poczatek, spess i mrfraky - lipiec 2017 rok). Prosze o usuniecie ich, gdyz prawdopodobnie ci gracze maja permamentnego bana i nie zmienia swojej oceny.
#3
(10-15-2017, 15:09)M_A_T_I napisał(a): To ja bym poprosil o usuniecie minusow od graczy zbanowanych na forum (Ikier328 - 2015 rok, Buczer - 2016 rok, kermys 2017 rok poczatek, spess i mrfraky - lipiec 2017 rok). Prosze o usuniecie ich, gdyz prawdopodobnie ci gracze maja permamentnego bana i nie zmienia swojej oceny.

gdyby nie mieli bana to też by nie zmienili, ponieważ ty się nie zmieniłeś. jestem za usunięciem reputek bruna, twoje bym zostawił.
#4
(10-15-2017, 13:36)BrunoKastner napisał(a): 1. To już 2gi raz użytkownika forum "_nicegirl_ z takim słowami
"proszę o usunięcie" ...
Moje "zabij sie" nie było karane, a to chyba prawie to samo co "zastrzel się"

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#5
(10-15-2017, 15:38)Frost napisał(a): Moje "zabij sie" nie było karane, a to chyba prawie to samo co "zastrzel się"

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

cóż chyba że to inaczej odbierzesz.
wy tam macie takie heheszki bo się znacie z niektórymi i tak robicie

a tu jest trochę inaczej

może lubicie się wyzywać tu itp ale ja chcę żeby nikt nie tu nie wyzywał lub groził
Niedostępny
#6
Ale przepraszam bardzo moja reputka nawiazuje do pistoletów (mowa o trybie ofc) XDDD
#7
(10-15-2017, 15:44)_NiceGirl_ napisał(a): Ale przepraszam bardzo moja reputka nawiazuje do pistoletów XDDD

jeżeli teraz to piszesz ... a powinnaś wcześniej mi napisać że to takie "heheszki"
a ja nie sądzę że to takie zabawne ....


do Nicegirl EDIT: ty chyba wiesz co piszesz? ty chyba ty chyba wież że ja cię nie lubię i ty mnie też, to ja to inaczej pojmuje
do Talisa lisa EDIT: wiem ale i też patrzę na te neutralne i te nawet z + ale prawie nie ma nic z + ;/
Niedostępny
#8
Nie będę do ciebie niczego pisać XD Nie moja wina ze nie rozumiesz prostych rzeczy ano
#9
Zaskoczę co niektórych tu:
Większa zielona cyferka po prawej nie sprawi że będziecie lepszymi ludźmi.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości