Kto kogo?
#11
(10-15-2017, 10:46)Cichusek napisał(a): jest chyba informacja "zostales zabity przez..", chcecie tez "zabiles gracza.."? dla mnie to jest malo potrzebne, bo chyba widzicie kogo zabijacie.
co innego jak ktos ciebie zabije gdy ty bedziesz odwrocony do niego plecami, ale takie powiadomienie juz istnieje.

powiadomienia o obrazeniach sa bez sensu, w dodatku bedzie spamowalo taka informacje za kazdym razem gdy kogos uderzymy.

właśnie
na nie
#12
(10-15-2017, 10:46)Cichusek napisał(a): jest chyba informacja "zostales zabity przez..", chcecie tez "zabiles gracza.."? dla mnie to jest malo potrzebne, bo chyba widzicie kogo zabijacie.
co innego jak ktos ciebie zabije gdy ty bedziesz odwrocony do niego plecami, ale takie powiadomienie juz istnieje.

powiadomienia o obrazeniach sa bez sensu, w dodatku bedzie spamowalo taka informacje za kazdym razem gdy kogos uderzymy.
Wiesz Cichy, właśnie czasem nie wiem. Jeśli kogoś zobacze przez ułamek sekundy i odrazu strzele z daleka to nie ma możliwości przeczytania nicku osoby którą zabijam.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#13
Mi to się wydaje nie potrzebne. No przecież to nie przeciwdziała zabijaniu sojuszników.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Chociaz te powiadomienia kogo zabiles by sie przydaly.
Niektorzy nawet sa ciekawi kogo na slepo zastrzelili (jak sie ktos pyta to najczesciej nikt nie odpowiada). + Przy malym polu widzenia jak strzelimy w np. srodek 1-F.
#15
I to ze gracz osiagnal dana liczbe expa mi sie podoba.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości