Zamszony bruk.
#1
Proponuje usuniecie zamszonego bruku ze sklepu, poniewaz mozna go normalnie zdobyc w pokojach z spawnerem + na biomie Mega Tajga. Na jego miejsce proponuje dac Czarna Gline za 300$, ktora niektorym bardzo sie przydaje, a ze duzo ich nie ma (maly resp kalamarnic) to trza sie troche nameczyc na ich uzbieranie.
#2
Zamiast czarnej gliny, ktorej nikt nie kupi proponuje dac mize zamszone kamienne cegly
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Zamszone kamienne cegly juz sa w sklepie (sprawdz kolo drewna).
Czarna glina przydaje sie do budowy willi, wiec beda "klienci" ktorzy to kupia.
#4
Przecież występuje biom gliny jak i blok gliny, a kałamarnice pływają w wodzie.. Jak chcesz budować wille to sam sobie poszukaj materiałów albo buduj z tego co jest w sklepie.
#5
Postępując tokiem myślenia, że skoro coś jest w na surowcowej to nie powinno być w /sklep to w takim razie prawie cały sklep poszedł by do kasacji. Zostałoby raptem kilka itemków.

Co do dodania czarnej gliny to ktoś mógłby się przyczepić czemu akurat czarnej? A ktoś załóżmy zarabia na atramencie i już nie będzie mógł zarabiać, gdyż inni będą znajdować glinę za $300 już w /sklep, nie zapłacą $ graczowi za znalezienie atramentów. A pytanie jeszcze czemu akurat gliny a nie wełny? Przecież ona też wymaga atramentu do bycia czarną. Wiem, gdybanie i gdybanie, natomiast dodawanie czarnej gliny po $300 za sztukę to abstrakcja, a że skoro przyda się tylko do willi to nie nie, w /sklep są przedmioty używane do rzeczy częstszych i ważniejszych, niż dekorowanie willi.

Jestem przeciw propozycji.

Niedostępny
#6
Kloca stawiasz, itemka nie masz, zbierac ci się tego nie chce, więc propozycje piszesz.

no ale coż, jedziemy:

ogólnie to lepiej już dodać atrament ale ze cichusek go nie chciał więc nie będzie, a ze był powiększany już resp kałamarnic (podajże jest 2x większy niż jest obecnie), to nie będzie tym bardziej


szukanie ich tez nie jest jakims wyzwaniem, które ci zajmie tyle czasu, ze prędzej nową mape wgrają. trzeba mieć tylko czas ii trochę latac po mapie. Ja już akurat mam kordy. i farmi się tam dosyć szybko.

no i jakby nie patrząc cena też nie jest adekwatna, bo z 1 atramentu zrobisz 8 sztuk czarnej gliny. A fizycznie nie każdego byłoby na to stać, żeby skupywać je masowo, bo hajsik zarabia się dosyć cięlżko (z takim skupem to się w sumie nie dziwie)

jak już miałbym cos zamienić na miejsce tego bruku to pewnie byłyby to leljki lub lód
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
(10-13-2017, 23:30)CruQ napisał(a): Kloca stawiasz, itemka nie masz, zbierac ci się tego nie chce, więc propozycje piszesz.

no ale coż, jedziemy:

ogólnie to lepiej już dodać atrament ale ze cichusek go nie chciał więc nie będzie, a ze był powiększany już resp kałamarnic (podajże jest 2x większy niż jest obecnie), to nie będzie tym bardziej


szukanie ich tez nie jest jakims wyzwaniem, które ci zajmie tyle czasu, ze prędzej nową mape wgrają. trzeba mieć tylko czas ii trochę latac po mapie. Ja już akurat mam kordy. i farmi się tam dosyć szybko.

no i jakby nie patrząc cena też nie jest adekwatna, bo z 1 atramentu zrobisz 8 sztuk czarnej gliny. A fizycznie nie każdego byłoby na to stać, żeby skupywać je masowo, bo hajsik zarabia się dosyć cięlżko (z takim skupem to się w sumie nie dziwie)

jak już miałbym cos zamienić na miejsce tego bruku to pewnie byłyby to leljki lub lód

tez jestem temu przeciwny.
jak dodam cos z czarnym barwnikiem, to zaraz przestanie byc taki wyjatkowy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości