Event
#11
(10-11-2017, 19:59)Tails napisał(a): No ale przypuśćmy że nie zgodzilibyśmy się? To co wtedy? Cały plan zawalony?

Tak na marginesie, to myślę że zamiast Halloween lepsze będzie Boże Narodzenie, z tego co kojarzę działy się wtedy różne ewenty.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

wiesz co najlepiej ?
pobaw się TNT zrób jakieś dodatki i tyle kappa
Niedostępny
#12
Moim zdaniem Halloween jest fajniejsze niż bo ze narodzenie

Talis05 nie musisz budować to tylko moja sugestia
Iam coś pisał że może zbudować.
#13
To może pokryć ziemię grzybnią, budynki trochę zniszczyć i dodać popękane i zamszone cegły, pajęczyny.
Niedostępny
#14
Dodać jakieś głowy dyni cos w tym stylu. I chciał bym dodać taki Event jaki był na boże narodzenie że pierwsze 3 miejsce dostają vipy potem 2 miejsca 1000$ czy coś takiego. Wtedy będzie więcej osób które będę grały na tym trybie
#15
(10-12-2017, 09:41)MrWojteczek napisał(a): Dodać jakieś głowy dyni cos w tym stylu. I chciał bym dodać taki Event jaki był na boże narodzenie że pierwsze 3 miejsce dostają vipy potem 2 miejsca 1000$ czy coś takiego. Wtedy będzie więcej osób które będę grały na tym trybie

Oraz więcej potencjalnych osób do cheatowania i logania, ewentualnia nabijania sobie killi na cudzych kontach. Musiałyby być surowe bany, żeby to zostało wprowadzone. Oraz więcej *wiecie czego*.

Niedostępny
#16
(10-11-2017, 19:15)miloszq69 napisał(a): czemu tylko na pistoletach ?
ja bym dał wszędzie ale to chyba nie przejdzie
jestem za

planuje zrobic event /prezent'owy na classicu na halloween tak jak byl rok temu.
bedzie parkour z nagroda na koncu (w tym roku inny).
moze to wystarczy?

rok temu na swieta byl event tygodniowy na pvp i jakos podczas jego trwania gralo tyle samo osob co zawsze.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#17
(10-12-2017, 12:18)Cichusek napisał(a): planuje zrobic event /prezent'owy na classicu na halloween tak jak byl rok temu.
bedzie parkour z nagroda na koncu (w tym roku inny).
moze to wystarczy?

Znaczy, mi tak, nie wiem jak inni. Natomiast mam 2 ważne pytania w kwestii /prezentowania się:

1. Jaka dokładna lista przedmiotów wchodzi w skład /prezent?

2. Czy ilość losowych przedmiotów mogłaby zostać zwiększona do 2-3? Wtedy dla przykładu byłoby mniejsze prawdopodobieństwa trafienia na kiepski prezent w postaci, nie wiem, ciastka, jak to ja dostałem 3 lata temu. A rok temu na halloween 1 diament, choć ich miałem barrrrrdzo dużo xd Ale to już osobiste kwestie, takie mniej ważne ;;//

Niedostępny
#18
(10-12-2017, 12:18)Cichusek napisał(a):
(10-11-2017, 19:15)miloszq69 napisał(a): czemu tylko na pistoletach ?
ja bym dał wszędzie ale to chyba nie przejdzie
jestem za

planuje zrobic event /prezent'owy na classicu na halloween tak jak byl rok temu.
bedzie parkour z nagroda na koncu (w tym roku inny).
moze to wystarczy?

rok temu na swieta byl event tygodniowy na pvp i jakos podczas jego trwania gralo tyle samo osob co zawsze.
a będzie możliwość zrobienia też na prisonie ?
#19
(10-12-2017, 12:26)Iam napisał(a):
(10-12-2017, 12:18)Cichusek napisał(a): planuje zrobic event /prezent'owy na classicu na halloween tak jak byl rok temu.
bedzie parkour z nagroda na koncu (w tym roku inny).
moze to wystarczy?

Znaczy, mi tak, nie wiem jak inni. Natomiast mam 2 ważne pytania w kwestii /prezentowania się:

1. Jaka dokładna lista przedmiotów wchodzi w skład /prezent?

2. Czy ilość losowych przedmiotów mogłaby zostać zwiększona do 2-3? Wtedy dla przykładu byłoby mniejsze prawdopodobieństwa trafienia na kiepski prezent w postaci, nie wiem, ciastka, jak to ja dostałem 3 lata temu. A rok temu na halloween 1 diament, choć ich miałem barrrrrdzo dużo xd Ale to już osobiste kwestie, takie mniej ważne ;;//

1. co roku pisze ja na nowo, bo zawsze stare gubie.
2. pomysle nad tym, ale nie wiem czy sie uds tak prosto zrobic aby wypadaly trzy rozne przedmioty, bo z trzema sztukami bedzie mniejszy problem, ale nie wiem czy jest sens, moze po prostu nie dawac malowartosciowych rzeczy.

3. nie planuje nic na prisonie, tutaj wlasciwie wszystko jest dostepne do wykopania "za darmo", jedynie moglbym losowac rzeczy ze sklepu, ale tez nie jakies czaszki czy glowy, wiec mysle ze dla starych graczy ma to maly sens w dodatku gdy trzeba przejsc parkour.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#20
(10-12-2017, 15:38)Cichusek napisał(a): 3. nie planuje nic na prisonie, tutaj wlasciwie wszystko jest dostepne do wykopania "za darmo", jedynie moglbym losowac rzeczy ze sklepu, ale tez nie jakies czaszki czy glowy, wiec mysle ze dla starych graczy ma to maly sens w dodatku gdy trzeba przejsc parkour.

Pozwolicie że podziele się swoimi pomysłem.
Może coś unikatowego dla Prisona, czegoś co nie da się kupić ani zdobyć.
Żelazna końska zbroja, lub (jak nie trudno się domyślić, po mnie) barwiona zbroja. Skoro mowa o Halloween, to w kolorze pomarańczowym, komenda /prezent i te sprawy.

Ogólnie to tylko moja propozycja, nie musi być akurat to, tylko żeby Prison nie został pominięty, bo będzie nam nieco smutno z tego powodu.


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości