Itki v2
#1
Sory że robię 2 wątek, to miało być napisane w tamtym ale został zamknięty, a więc wytłumaczę jak było: (dziś to rozkminiłem) Mój sąsiad (w moim wieku) mieszkający klatkę podemną połączył się z moim internetem, założył nick CzepnyPompa i chciałem go wspomóc więc dałem mu działkę 5;-1 która była obok hmurki i była mi zbędna, więc dałem mu tą działkę, za jakiś czas czyli kilka godzin potem zadzwonił do mnie abym wszedł na serwer no mówię okej, wbiłem a on mi daje 4 czaszki mrocznego, ja takie okej dzięki nie trzeba było, poprostu je wziąłem, potem próbuje wbić na serwer a tu ban za kradzież i wyczyszczone konto z kasy, itków i działek, miałem się nie wypowiadać, bo i tak są marne szanse na uwierzenie mi w to ale mówię jak jest, możecie wierzyć albo nie, chociaż mi nikt w to nie uwierzy, ps on mógł znać moje hasło bo u niego na komputerze się logowałem gdy on był obok mnie i mógł je zapamiętać mimo że było długie

Dodam że po co miałbym kraść 4 czaszki? Skoro miałem ich 7, 3 głowy gracza, pełno itków i kilka kk $, ponadto hmurki bym nie okradł bo ją dobrze znam, każdy kto mnie zna wie jaki jestem. Eh ale co tu się wypowiadać
#2
To wszystko było podejrzane, nie mogłam uwierzyć, że mogłeś to zrobić więc oskarżyłam gracza, który był aktualnym właścicielem działki. Brałam pod uwagę możliwość tzw. "szybkiej akcji" to znaczy Rider sprzedaje komuś działkę, ten ktoś miał już "obczajone" moje czaszki i głowę do której całe szczęście zabrakło 1 kratki, więc zajął działkę, zrobił to co miał zrobić, opuścił działkę i tyle go widzieli, następnie wchodzi gracz OSTRYJAKBRZYTWA i zajmuje sobie działkę. Potem widziałam wątek, gdzie MikoPlayerYT wyjaśniał niesłuszność swojego perma za współudział w kradzieży i zapoznałam się z również zamieszanym w to graczem wyżej wymienionym przez Ridera. Jedyne co mnie zastanawiało to moje czachy w eq Ridera, więc przypuszczałam włam na jego konto oprócz "szybkiej akcji". Jak to mówią kara to kara, ale można przeprowadzić bardziej wnikliwe śledztwo, bo wydaje się prawdopodobne, że za sznurki pociągał inny gracz, o którym nie mamy pojęcia.
#3
Prawda wyszła na jaw, mój kolega a zarazem sąsiad chciał sobie jaja zrobić i mi bana załatwić, sam tu nie gra tylko na innym serwerze, tylko konto założył i on wykradł te czachy, moje IP jest przez to, że połączył się z moim WiFi i wszedł mi na konto bo znał moje hasło. Mówił mi że będzie grał na tym serwerze więc dałem mu działkę obok hmurki która była mi zbędna i on te czachy wykradł i mi dał tak jak pisałem u góry a nie wiedziałem skąd je ma, domyśliłem się jak bana dostałem..
#4
Ps nick kolegi to CzepnyPompa, wiem że nic w tej sprawie nie wniosę bo cichy w to nie uwierzy, ale takie są fakty. Nie dostanę UB to trudno, trzeba się z tym pogodzić, ale chcę aby wszyscy wiedzieli że to NIE JA i że ZOSTAŁEM W TO WROBIONY I JESTEM NIEWINNY mimo że to nic nie zmieni
#5
juz sie w tej sprawie wypowiedzialem.
dowody na oskarzenie ciebie sa, a na twoja niewinnosc nie ma.
dlatego dostales bana.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości