Odwołanie
#1
Piszę to na prośbę Creed'a, chce się on odwołać od bana.
[Obrazek: 36668f7e30f1549b981a7d00365e64ca.jpg]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Wiesz Creed, osobiście uważam, że liczy się całokształ twojej "twórczości". Sam pisałeś, że będziesz nabijał posty, ba, miałeś to wypisane w sygnaturze przez jakiś czas.

Forum jest miejscem, gdzie należy konstruktywnie przekazywać treść merytoryczną... A w Twoim przypadku niestety tego nie widzę.

Niedostępny
#3
(09-30-2017, 19:54)Iam napisał(a): Wiesz Creed, osobiście uważam, że liczy się całokształ twojej "twórczości". Sam pisałeś, że będziesz nabijał posty, ba, miałeś to wypisane w sygnaturze przez jakiś czas.

Forum jest miejscem, gdzie należy konstruktywnie przekazywać treść [/u]merytoryczną[/u]... A w Twoim przypadku niestety tego nie widzę.

Ogólnie Creed, tego nie czyta. Jestem jego pośrednikiem, przekaże mu to.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
(09-30-2017, 19:56)Tails napisał(a):
(09-30-2017, 19:54)Iam napisał(a): Wiesz Creed, osobiście uważam, że liczy się całokształ twojej "twórczości". Sam pisałeś, że będziesz nabijał posty, ba, miałeś to wypisane w sygnaturze przez jakiś czas.

Forum jest miejscem, gdzie należy konstruktywnie przekazywać treść [/u]merytoryczną[/u]... A w Twoim przypadku niestety tego nie widzę.

Ogólnie Creed, tego nie czyta. Jestem jego pośrednikiem, przekaże mu to.

po prostu zle sie zachowywal.
dla mnie to bylo wywyzszanie sie (nie wiem z jakiej racji) i proszenie sie o jakas kare, bo dobrze wiedzial co robi.
2 tygodnie przerwy od forum dobrze mu zrobi jak tak sie zachowuje.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości