ODSKOCZNIA!
#21
A nie można dać 2 użyć i 20 sekund przeładowania?
Niedostępny
#22
Nie, nie da się.

I tak wy Vipy p2winowe (o tym m. in. piszę mój duży wątek do pistoletów) macie oprócz tej odskoczni super op granaty odłamkowe dzielące się na 16 mniejszych, każdy z mocą 1/4 TNT i DARMOWY karabin co KAŻDE życie.

W czym macie więc problem?

Niedostępny
#23
W tym ze nie maja mozliwosci zbyt czestej ucieczki przed lepszym graczem i szybkim lognieciem = gorsze k/d
niech zostanie tak jak jest odskocznia z tego co wiem dziala jak powinna ustawienia sa takie jak wczesniej tylko nie da sie bugowac
cieszcie sie ze wgl macie ten item
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#24
Zawsze vipy narzekacie ze wam zle a macie lepiej zdecydowanie od graczy a oni na ekwipunek nie narzekają.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#25
Przez takie coś będzie mniej graczy co z tego idzie mało osób będzie kupowało rangę a co za tym idzie cichy na tym straci. Głupotą było usunięcie 10 skoków z odskoczni. Bo wy umiecie narzekać jak ktoś loga i potem placzecie w tych wątkach a cichy się na to zgadza. Współczuję wam, że umiecie tylko płakać jak ktoś jest lepszy i umiecie pisać beznadziejne wątki w którym (niedługo) ranga będzie jak zwykły gracz , zrozumcie ze vip musi mieć trochę ulatwiona grę po przez gadżety , a jak was nie stać to nie grajcie i nie placzcie w wątkach. Cichy mam nadzieję , że powrócą strare odskocznie.
#26
Skoro cichusek sie na to zgadza to znaczy ze jest to przemyslane rozwiazanie pozatym odskocznia jak juz mowilem dziala tak samo tylko zostal dodany naboj aby nie dalo sie jej zbugowac czego nie rozumiesz czlowieku teraz masz nieskonczonosc uzyc a probujesz walczyc o przywrocenie 10.. skoro nie wiedziales o tym bugu to nie powinno ci na tym tak zalezec bo nie ma wiekszej roznicy
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#27
Ja jestem żeby były 2 lub 3 skoki a niech będzie ten sam reload.
To i tak jest mało.
#28
(09-28-2017, 17:34)MrWojteczek napisał(a): Przez takie coś będzie mniej graczy co z tego idzie mało osób będzie kupowało rangę a co za tym idzie cichy na tym straci.

Przez to że vip będzie NIEZNACZNIE słabszy? XDD to niezła logika, ludzie odchodzą bo jest pełno snajperów i vip to bullshit

(09-28-2017, 17:34)MrWojteczek napisał(a): Głupotą było usunięcie 10 skoków z odskoczni
ALE TY DALEJ MOŻESZ SOBIE SKAKAĆ MILION RAZY XDD
Jak sama nazwa wskazuje: odskocznia => odskakujesz od niebezpieczenstwa, na bezpieczna odleglosc=> żaden problem połazić z tą odskocznią 30 sek xd to jest nic

(09-28-2017, 17:34)MrWojteczek napisał(a): Bo wy umiecie narzekać jak ktoś loga i potem placzecie w tych wątkach a cichy się na to zgadza. Współczuję wam, że umiecie tylko płakać jak ktoś jest lepszy

Loganie to pokazywanie że jest sie lepszym? XDD dobry żart, uśmiałem sie niesłychanie. Odskocznia? Podziękuj kolegom vipom że odkryli buga. A bugi sie usuwa. Taki problem zmienic styl gry z latam jak człowiek ze sraką na gram mądrze i wykorzystuje osłony???????????
I jeszcze zagrałeś raz od tego czasu na serwerze i to krotko i wielce obrażony jakie to zło wam czynią xdd a nawet nie wiesz jak dokladnie gra sie z nową odskocznią

(09-28-2017, 17:34)MrWojteczek napisał(a): umiecie pisać beznadziejne wątki w którym (niedługo) ranga będzie jak zwykły gracz , zrozumcie ze vip musi mieć trochę ulatwiona grę po przez gadżety , a jak was nie stać to nie grajcie i nie placzcie w wątkach. Cichy mam nadzieję , że powrócą strare odskocznie.


Głupia odskocznia ma ci zepsuć całego vipa? XDD dalej ją masz, z odrobiną mózgu dalej możesz jej tak samo używać. Ale jak widać to zbyt trudne do zrozumienia
¯\_(ツ)_/¯
#29
No i podsumowal.
ps to ze wojteczku chcesz zeby byly 2/3 skoki nie znaczy ze tak bedzie nie bedziemy sie dostosowywac do jednej osoby tylko dlatego ze nie potrafi sie przyzwyczaic do zmiany wiec jesli nie masz nic nowego ciekawego do powiedzenia po prostu poczekaj na odpowiedz cichuska
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#30
(09-28-2017, 17:34)MrWojteczek napisał(a): Współczuję wam, że umiecie tylko płakać jak ktoś jest lepszy i umiecie pisać beznadziejne wątki w którym (niedługo) ranga będzie jak zwykły gracz , zrozumcie ze vip musi mieć trochę ulatwiona grę po przez gadżety , a jak was nie stać to nie grajcie i nie placzcie w wątkach. Cichy mam nadzieję , że powrócą strare odskocznie.

kiedys vip nie miał odskoczni... I jakos się grało
ale i tak był op
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości