Okradziona dzialka
#1
Witam,
Chcialabym zglosic ze zostalam okradziona przez mikix030928. Najcenniejszymi itami był podpis z czacha i 3 beacony, mikstura niewidzialnosci + ity z magazynu. Wiem dobrze ,że dodalam go na własna odpowiedzialność. Mikix przyznal mi sie ze mnie okradl dlatego ze "niby" mu czarek_ELO grozil. Moje ity powinny (o ile nie zostały sprzedane) byc wlasniej u tej osoby. Dlatego proszę o bana dla tej osoby oraz zwrot moich itów ( jesli byłoby możliwe). Z góry dziękuje weraijustik Smile


Załączone pliki Miniatury
       
¯\_(ツ)_It's so nice to meet you, let's never met again
#2
Potwierdzam! I itki powinny być zwócone Big Grin Heart
To nie ma sensu. 
#3
Dokładnie tak było Potwierdzam.
Prosiłam bym o bana dla mikix.
A Itki mam nadzieje że zostaną zwrócone Smile
иαנριęкиιєנѕzу¢н ¢нωιℓ ω żу¢ιυ иιє zαρℓαиυנєѕz. σиє ρяzуנ∂ą ѕαмє.~ Diamond

https://www.youtube.com/watch?v=NGr_496TmCg Heart
#4
Dodałaś/eś na własną odpowiedzialność. Nie dostaniesz itemów spowrotem jeśli ryzykujesz. Nie polecam robić takich rzeczy
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#5
(09-22-2017, 16:39)linuscp napisał(a): Brak dowodów. nie wiemy czy dałaś mu itemy. W takim sytuacjach najlepiej nagrywać filmiki

Polecam przeczytac ten watek jeszcze raz Smile
¯\_(ツ)_It's so nice to meet you, let's never met again
#6
(09-22-2017, 16:42)weraijustik napisał(a):
(09-22-2017, 16:39)linuscp napisał(a): Brak dowodów. nie wiemy czy dałaś mu itemy. W takim sytuacjach najlepiej nagrywać filmiki

Polecam przeczytac ten watek jeszcze raz Smile

Polecam zobaczyć moją poprawkę (10 lekcji robi swoje)
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#7
Mogles zaplacic tym graczom aby potwierdzili twoja wersje
xD
#8
(09-22-2017, 16:43)MistrzMarek napisał(a): Mogles zaplacic tym graczom aby potwierdzili twoja wersje

XDDD mogłaś* bez zaplaty sie przyznal xDDD
¯\_(ツ)_It's so nice to meet you, let's never met again
#9
W takim układzie Cichusek musi w ciągu dzisiejszego dnia sprawdzić backupy. Jeśli dzień lub 2 dni wcześniej będzie gracz dodany (bo musi być jeden gracz, aby to backupem udowodnić), a itemki będą - to gracz jest winny. Jeśli kradzież nastąpiła więcej, niż 2 dni temu - to fiasko. A jeżeli dodany jest więcej, niż 1 gracz - to też fiasko.

@
A tak na marginesie: Zostałaś ograbiona już kilka ładnych razy, z czego o przynajmniej trzech z nich wiem. Dlaczego dalej dodajesz ludzi? Widzisz jak się kończy nieodpowiedzialne dodawanie.

Niedostępny
#10
(09-22-2017, 16:46)Iam napisał(a): W takim układzie Cichusek musi w ciągu dzisiejszego dnia sprawdzić backupy. Jeśli dzień lub 2 dni wcześniej będzie gracz dodany (bo musi być jeden gracz, aby to backupem udowodnić), a itemki będą - to gracz jest winny. Jeśli kradzież nastąpiła więcej, niż 2 dni temu - to fiasko. A jeżeli dodany jest więcej, niż 1 gracz - to też fiasko.

Przypuszczam ze to sie stalo w niedziele :/ Dopiero dzis po 5 dniach weszlam na serwer. :/
¯\_(ツ)_It's so nice to meet you, let's never met again


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości