muszę się przyznać
#1
Witam!
Ja to PlasmaMurXx. Kupiłem premke i zmieniłem nick, wiem wiem zasady i wogóle, ale tak jakoś mi przyszła nowa nazwa. Nie liczę na dodanie mi z powrotem sektoru. Mam kanał i nick jest powiązany więc i tak chcę zacząć od nowa serie z prisona.

Odpowiedź Cichuska TYLKO!!!
#2
jesli tamto konto nie bylo premium, to musialbys wyslac jakis dowod, ze nalezalo do ciebie np. zalogowac sie na nie w grze i na czacie napisac "prosze admina o przeniesienie itemow na nick xxxx" i podeslanie mi screena takiego czegos.
w dodatku musialbys na nowym koncie zrobic to samo, ale zalogowac sie na strone https://account.mojang.com/login i wyslac mi stad screena.

ale jezeli nagrywasz jakies filmiki, to troche glupio jest oddawac ci jakis sektor, bo moim zdaniem bedzie to dosyc dziwne jak teraz masz np. sektor E, a na nastepny dzien np. T (nie wiem jakie masz sektory na kontach).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
No to Właśnie nie chcę sektoru a itemy to już się robi znaczy się tylko z enderchesta a z eq... też

Dzięki że mnie rozumiesz!

EDIT': Mogę zamazać moje dane? Jak nie to poprawię

Oto screeny!
A i jeszcze 20 %z kasy, reszte... nw co zrób xD
w endercheście wszystkie ity są


Załączone pliki Miniatury
           
#4
przenioslem ekwipunek i enderchest, razem z 11600$, czyli okolo 20% tego co miales.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości