...
#1
Przepraszam bardzo, ale czy to jest żart?
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=31509

Za daleko? Gramy na snajpy, co mamy z łapek sie bic na blisko? Gdzie tu sens, gdzie tu logika. Co to ma do rzeczy ze jest daleko, walczy ze mną to nie wolno mu uciec i tyle.
0:27 ewidentny log
0:35 ewidentny log
0:41 wyrzucam go przez okno ale nie dostaje powiadomienia o killu czy tez pieniedzy - prosty wniosek, log
1:00 to ma być daleko? walcze z nimi normalnie, jestem w odległości max 10 kratek? TO JEST DALEKO I BEZPIECZNA ODLEGŁOŚĆ DO UCIECZKI ?XDDDDDDDDDD JAK TO JEST JAKIŚ KABARET W DODATKU NIEŚMIESZNY

skoro jest tyle sytuacji przy mnie jednej osobie, to co dopiero gdy zliczyc wszystkie logi jakie robi tez przed innymi graczami


Już ciul z tym sebkiem mimo ze tez dowody są jak kawa na ławe, ale gdy ktoś mi mówi ze dowody na igora to za mało to czuje sie jakbym został olany ciepłym moczem.


Gadasz ze tam nie grasz i nie znasz sytuacji, to po to tu jestesmy i po to masz to forum zebysmy ci przekazywali sytuacje cnie. TO CI UPRZEJMIE WSZYSCY ZAWIADAMIAJĄ, że takie loganie jakie widzisz na filmiku to największa szkoda dla serwera, najbardziej denerwujaca rzecz.
Co to ma być, zawody w tym kto najlepiej umie wpisać /spawn. No bez przesady, ja rozumiem ze z nikim sie nie bijesz, masz spokojna sytuacje, wrocisz sie na spawn. Ale jeśli wg cb jezeli przed sekundą walczyles z przeciwnikiem, jestes bliski smierci, i tylko dlatego ze jest on za rogiem domku legitymuje cie to do mozliwosci ucieczki na spawn i unikniecia smierci to ja gratuluje.

i z góry przepraszam za unoszenie sie ale, ale halo: nie chcesz miec wiekszej ilosci pomocnikow/modow/adminow jak zwal tak zwal bo gracze maja mozliwosc skarżenia na forum. System jaki jest taki jest, ale jeżeli gracze robią ci te skargi, chcą pomóc pozbyc sie graczy ktorzy uprzykrzaja gre, a zostaje to tak olane, to nie tylko ja, ale kazdy by sie zdenerwował...

ileż razy były za to bany, ileż razy to wystarczało, ale nagle, nie LOGANIE JEST CYC, NIE UŻYWA CHEATÓW DO OSZUKIWANIA TO JUŻ MOZNA MU PRZEPUŚCIC

nie wprowadzasz antyloga bo nie masz czasu/nie mozesz sobie poradzic/nie wiadomo. Wszystko ok. Ustaliliśmy kiedys ze w takim razie nagrywajmy i banujmy. Ok. To możemy sie danego słowa trzymać? Wymagajmy od siebie wzajemnego szacunku, bo ostatnio widac ze troche z tym kiepsko (sytuacje z hubem)
¯\_(ツ)_/¯
#2
Dorzuce swoje dwa grosze.. pisalem o tym w skardze ale to w sumie bylo nieodpowiednie miejsce tak jak Croxx i zreszta cale stowarzyszenie milosnikow pvp
uwazam ze jest to najbardziej irytujaca rzecz na serverze juz ciul z cheaterami oni byli i beda akurat ich latwo nagrac.. ale zeby nagrac logacza ktory doskonale wie ze dana osoba nagrywa wiec nie bedzie uciekal TYLKO I WYLACZNIE przed osoba nagrywajaca to juz jest wyczyn wszystkich musza lapac gracze bo administracja nie ma czasu a gdy juz nagramy dane osoby to olewa sie nasze skargi bo niby mial prawo w tym momencie lognac? dobre sobie..
tak samo bany 1 dzien naprawde? i co od razu mamy moze znowu nagrywac te same osoby by laskawie pozbawic ich gry na jeden dzien? bo przeciez gracz nie czlowiek on ma nieskonczona ilosc czasu i checi
to wszystko to jest jeden wielki dramat nie moge sie tylko zdecydowac czy tragiczny czy moze jednak towszystko to komedia..
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#3
powinny być specjalne miejsca zrobione jakiś teleport na powrót na spawn wtedy by nie było takiego logania i to dobra myśl napiszcie co sądzicie
#4
(09-17-2017, 22:39)miloszq69 napisał(a): powinny być specjalne miejsca zrobione jakiś teleport na powrót na spawn wtedy by nie było takiego logania i to dobra myśl napiszcie co sądzicie

Wtedy wszyscy będą kampić przy tej miejscówce.

Jestem za 7-10 dni bana za 2-3 logi (nie pod rząd, łącznie, ze wszystkich skarg), zmniejszy to liczbę logaczy.

Niedostępny
#5
https://www.youtube.com/watch?v=neEf2GZQ...e=youtu.be
Niech jeszcze ktoś tu napisze, że mało.
Niedostępny
#6
(09-17-2017, 21:55)Croxx napisał(a): 0:27 ewidentny log
0:35 ewidentny log
0:41 wyrzucam go przez okno ale nie dostaje powiadomienia o killu czy tez pieniedzy - prosty wniosek, log
1:00 to ma być daleko? walcze z nimi normalnie, jestem w odległości max 10 kratek? TO JEST DALEKO I BEZPIECZNA ODLEGŁOŚĆ DO UCIECZKI ?XDDDDDDDDDD JAK TO JEST JAKIŚ KABARET W DODATKU NIEŚMIESZNY

0:27, gracz ciagle chodzil pietro nizej, a ty uciales nagranie i pokazales inne ujecie jak zabijasz gracza z zewnatrz, w dodatku byl na innym pietrze, a nie na tym samym, ponadto tam byl Browser, ktory widocznie zabil sebka.
0:35 uciekl igor
0:41 uciekl sebek
1:00 sebek zabil igora, a ty zabiles sebka.

wniosek? igor uciekl 1 raz, sebek 1 raz.




(09-18-2017, 07:53)JTdiro napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=neEf2GZQ...e=youtu.be
Niech jeszcze ktoś tu napisze, że mało.

igor nawet cie nie atakowal, stal sobie za domkiem gdy do niego podszedles i teleportowal sie na spawn, nawet nie wiedzial (przynajmniej tego nie widac), ze jest atakowany.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Ja tego nie skomentuje...
Zacznę wysyłac filmiki bezpośrednio do Huba bo ktoś kto nie gra na serwerze i nie ma zielonego pojęcia o sytuacji nie może tego oceniać
¯\_(ツ)_/¯
#8
(09-18-2017, 08:57)Croxx napisał(a): Ja tego nie skomentuje...
Zacznę wysyłac filmiki bezpośrednio do Huba bo ktoś kto nie gra na serwerze i nie ma zielonego pojęcia o sytuacji nie może tego oceniać

jezeli rzeczywiscie gracz duzo razy uciekal, to powinienes lepiej nagrac ten filmik, bo na nim widac tylko jak gracze uciekaja jeden raz, taka prawda.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości