Obrazy
#1
Jest tego duzo prosze wziac pod uwage.. ( poza tym mam swiadkow ktorzy skarza sie na tych graczy) Swiadek JTdiro(prosze o wypowiedz)

ZombieNinja365
Browser oski632
Obrazaja i uzywaja nieodpowiedniego slownictwa
dowody są 6


Załączone pliki Miniatury
                   
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
Jeśli chodzi o browsera... to on czasem nie miał mieć perma?...                
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#3
od kiedy jprdl jest zle? to raz dwa pipka tez nie jest zbytnio wulgaryzmem jedyne co ja bym uznal w skardze na mnie to ''kuwa'' ale co ja tam wiem
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#4
Jakby to było raz...
Ale klniesz co chwilę i obrażasz
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#5
klne? to co pisze to sa normalne odpowiedniki.. gdyby byl ban za np jprdl to polowa tego serwera miala by bana pomysl xd
a skoro klne to wstaw przeklenstwa a nie takie milusie slowa
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#6
Nie bd się z tb kłócil
Prawda jest taka że za 1 słowo pipka nie dostaniesz bana... Ale jak się tego uzbiera to powinien być ban. To są docinki które strasznie irytują
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#7
o to chodzi.. ty irytujesz mnie ja ciebie to dziala w dwie strony / to nazbieraj wiecej a nie przychodzisz na mnie doniesc z 3 slowami z czego dwa mozna normalnie uzywac ;-;
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#8
wedlug mnie jest to troche malo na bana, staraja sie obejsc system brzydkiego slownictwa i nie powinni przeklinac, ale przynajmniej zbytnio nikogo nie wyzywali ani nie obrazali (chyba tylko raz oski, ale dosyc kiepsko jak na dostanie kary).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości