logg
#1
Croxx
loganie
Igor1600 oraz sebek3074


jeżeli te dwa logi sebka to za mało (nie da sie nagrać wiecej, ludzie wiedza ze nagrywam to sie czaja, gadasz zeby hub cos zrobil to zero odezwu) to tutaj jeszcze starsze filmiki ktore nie byly w skargach;
jeśli wtedy logał (nie mial kary) i teraz dalej loga to prosze mi tutaj nie gadac ze dowod za stary
https://youtu.be/FY89r_73S2Q?t=37s
https://youtu.be/M8jf3rlTNg4?t=57s
¯\_(ツ)_/¯
#2
A moze by tak dluzsze bany za loganie? Nauczy ich to 7 dni bo utrudnia to gre.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
(09-17-2017, 20:08)Rumbur napisał(a): A moze by tak dluzsze bany za loganie? Nauczy ich to 7 dni bo utrudnia to gre.

Trochę przesadziłeś, może 4 dni.

I c.d. Igora to mam 1 nagranie jak loga.
Niedostępny
#4
(09-17-2017, 20:10)JTdiro napisał(a):
(09-17-2017, 20:08)Rumbur napisał(a): A moze by tak dluzsze bany za loganie? Nauczy ich to 7 dni bo utrudnia to gre.

Trochę przesadziłeś, może 4 dni.

7 zdania nie zmienie jak za cheaty to powinno byc karane to sie nauczą.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
jak dla mnie powinno byc tak ze pierwszy ban 3 dni pozniej 7 w koncu niczego go to nie nauczylo a jesli dalej nie skutukuje to perm jak z cheatami jesli gracz notorycznie loga to jego strata powinien sie dostosowac do regulaminu jak nie to zegnamy .-.
pvp na tym serwie to patologia polowa loga druga polowa ma cheaty
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#6
(09-17-2017, 20:15)Snaxx napisał(a): jak dla mnie powinno byc tak ze pierwszy ban 3 dni pozniej 7 w koncu niczego go to nie nauczylo a jesli dalej nie skutukuje to perm jak z cheatami jesli gracz notorycznie loga to jego strata powinien sie dostosowac do regulaminu jak nie to zegnamy .-.
pvp na tym serwie to patologia polowa loga druga polowa ma cheaty

a nie lepiej od razu złapac tą patologie za morde i dawac na 7 potem 10 potem perm? A na cheaty na 10-14-perm
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
I prosze dajcie widoczna tabliczke z informacja ze loganie jest zabronione lub uciekanie na spawn od walki.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#8
Dla mojej osoby caly system tego servera odnosnie banow jest po prostu cofniety w rozwoju
osoba nie cheatowala przez miesiac i znowu zaczela cheatowac? przeciez nie cheatowal przez jakis czas wiec po co perm.. taka jest tutaj logika
ja rozumiem ze jest takie cos ''ludzie sie zmieniaja'' jednak to dochodzi w pewnym wieku a my jestesmy w minecrafcie tu jesli jakis imbecyl postanowi oszukiwac to i tak bedzie oszukiwac za cheat powinien byc od razu perm a co do logania to 7dni od razu to za surowo najpierw musi byc ostrzezenie wiec niech beda te 3 dni pozniej tydzien a jesli dalej nie dziala to zegnamy klienta nie rozumiem po co na sile trzymac na serwerze gracza ktory nie potrafi grac uczciwie i tylko psuje rozgrywke przez co inni sie zniechecaja prosze cie cichusku przemysl te wszystkie bany..
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#9
z tego co widzialem, to na filmiku obydwoje tylko raz uciekli od walki, w pozostalych sytuacjach zabiles ich lub byli na tyle daleko, aby mozna bylo to uznac za bezpieczne miejsce do wylogowania sie (inne pietro, na ktore nawet nie zszedles, daleko za rogiem budynku itp).

takie uciekanie od walk, nie jest niczym szczegolnym, przynajmniej nie uzywaja do tego cheatow typu auto-log.
1-2 dni bana w zupelnosci wystarcza jesli graja tu regularnie - w tym przypadku mozna powiedziec, ze ci gracze prawie w ogole nie uciekaja.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości