Zgloszony Gracz: HubPlayGames
#21
(09-14-2017, 19:18)Cichusek napisał(a):
(09-14-2017, 19:18)linuscp napisał(a):
(09-14-2017, 19:14)Cichusek napisał(a):
(09-14-2017, 19:10)Im Fake. napisał(a):
(09-14-2017, 19:06)Rider napisał(a): Z tego co tu wyczytałem to Saramantha poprosiła was abyście nie przeszkadzali jej w evencie czy coś takiego, wy nie chcieliście się odczepić więc poprosiła Huba o zbanowanie was na sekundę czy tam kicka. Hub chciał pomóc Saramancie i was kicknął.

Nie powinno tak być
To tak jakbyś chciał kupić dobrego kompa za kilka tyś, i jakiś twój znajomy w kasie daje ci go za darmo :v jest to nie fer wobec innych..
widocznie chciala rozwalic beacona i dac hubowi, a nie wam, dlatego prosila was (nie wiem czy to ona czy on) abyscie sie odczepili a wy tego nie zrobiliscie.
po prostu jej przeszkadzaliscie i hub mial prawo was wyrzucic, to tak jakby ktos budowal dom, a ty bys mu chodzil w miejscach gdzie on chce bloczek postawic.

Przecież mogła się zabunkrować nie przeszkadzał bym w tym... Po za tym nie o to tu chodzi. Chodzi tu o zachowaniu Hub i innych w stosunku domnie

no tak, czyli jak komus przeszkadzasz, to on sam sobie powinien poradzic na swoj sposob, a nie prosic pomocnika aby zareagowal?

Poprosił mnie żebym odszedł w wulgarny sposób czemu mam słuchać takiej osoby? Hub nic z tego nie zrobił

(09-14-2017, 19:17)Sstar napisał(a): Według mnie niepotrzebny wątek.
Prosiła Huba Hub wykonał to co powinien.

Jeśli nie widziałeś zachowania Hub i innych graczy w stosunku do mnie to trudno ci ocenić sytuacje prawda?

Ps. To zachowanie naprawdę mną poruszyło i chciałem to wyjaśnić nie dostałem odpowiedzi tylko bana na 2 dni za "Toksyczne zachowanie" które było kierowane do mnie Sad Sad
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#22
Daj screena jak kazał ci odejść w "wulgarny sposób" to zmieni postać rzeczy, ponieważ takie zachowanie jak na pomocnika jest nieodpowiednie. Nie masz screena nie masz dowodów, masz screena masz dowód.
#23
(09-14-2017, 19:25)Rider napisał(a): Daj screena jak kazał ci odejść w "wulgarny sposób" to zmieni postać rzeczy, ponieważ takie zachowanie jak na pomocnika jest nieodpowiednie. Nie masz screena nie masz dowodów, masz screena masz dowód.

Dowodem są logi. Jak już pisałem nie mogę używać scrolla. W wulgarny sposób kazała mi odejść osoba która prowadziła event.
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#24
(09-14-2017, 19:21)linuscp napisał(a):
(09-14-2017, 19:18)Cichusek napisał(a):
(09-14-2017, 19:18)linuscp napisał(a):
(09-14-2017, 19:14)Cichusek napisał(a):
(09-14-2017, 19:10)Im Fake. napisał(a): Nie powinno tak być
To tak jakbyś chciał kupić dobrego kompa za kilka tyś, i jakiś twój znajomy w kasie daje ci go za darmo :v jest to nie fer wobec innych..
widocznie chciala rozwalic beacona i dac hubowi, a nie wam, dlatego prosila was (nie wiem czy to ona czy on) abyscie sie odczepili a wy tego nie zrobiliscie.
po prostu jej przeszkadzaliscie i hub mial prawo was wyrzucic, to tak jakby ktos budowal dom, a ty bys mu chodzil w miejscach gdzie on chce bloczek postawic.

Przecież mogła się zabunkrować nie przeszkadzał bym w tym... Po za tym nie o to tu chodzi. Chodzi tu o zachowaniu Hub i innych w stosunku domnie

no tak, czyli jak komus przeszkadzasz, to on sam sobie powinien poradzic na swoj sposob, a nie prosic pomocnika aby zareagowal?

Poprosił mnie żebym odszedł w wulgarny sposób czemu mam słuchać takiej osoby? Hub nic z tego nie zrobił

(09-14-2017, 19:17)Sstar napisał(a): Według mnie niepotrzebny wątek.
Prosiła Huba Hub wykonał to co powinien.

Jeśli nie widziałeś zachowania Hub i innych graczy w stosunku do mnie to trudno ci ocenić sytuacje prawda?

Ps. To zachowanie naprawdę mną poruszyło i chciałem to wyjaśnić nie dostałem odpowiedzi tylko bana na 2 dni za "Toksyczne zachowanie" które było kierowane do mnie Sad Sad
Od czegoś pomocnik jest ale jeżeli masz inne dowody to je przedstaw.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#25
Poza tym spójrz z mojej strony. Rozumiem Hub dużo osób go lubi, ale nie bądźcie stroni do takiej sytuacji. Zaczynaym mówić czy przeszkadałęm czy nie, ale o zachowanie hub. Nikogo nie zmutowała po tym jak do mnie się wulgarnie odzywali. Zobacz na ss Bruna
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#26
Dowodem są logi ? mi tu chodzi o dowód jak cie rzekomo wyzywał, w sensie kazał ci iść w wulgarny sposób.
#27
(09-14-2017, 19:31)linuscp napisał(a): Poza tym spójrz z mojej strony. Rozumiem Hub dużo osób go lubi, ale nie bądźcie stroni do takiej sytuacji. Zaczynaym mówić czy przeszkadałęm czy nie, ale o zachowanie hub. Nikogo nie zmutowała po tym jak do mnie się wulgarnie odzywali. Zobacz na ss Bruna

Ty nie wiesz jak patrze na każdą sprawę.
Gdybyś chciał wiedzieć patrzę obustronnie.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#28
Rider czytaj ze zrozumieniem co napisałem. Nie Pomocnik mi kazał w wulgarny sposób ale Saramtha.
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#29
(09-14-2017, 19:16)Kaukazu napisał(a): A te kicki bruna?...

hmm afk przy afczarce lub 30 sekund stałem i kick kappa ...
Niedostępny
#30
(09-14-2017, 19:42)BKPL BrunoKastner napisał(a):
(09-14-2017, 19:16)Kaukazu napisał(a): A te kicki bruna?...

hmm afk przy afczarce lub 30 sekund stałem i kick kappa ...

No właśnie

Nadal czekam na wypowiedź Cichuska na temat bana, braku reakcji od strony hub na wulgarne zachowanie do mnie, kick, i pisanie rzeczy które napisał hub.
[Obrazek: hLC8RQQ.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości