Zgloszony Gracz: HubPlayGames
#11
Nie chcę być po niczyjej stronie, tylko chcę być konsekwentny, przyznam, że trochę "nadużył" swojej władzy ale jak byś nie przeszkadzał to byś kicka nie dostał, zresztą nic wielkiego się przecież nie stało.
#12
(09-14-2017, 19:13)Rider napisał(a): Nie zmienia to faktu, że chciał jej pomóc, sam nie lubię jak ktoś mi utrudnia grę, np coś buduję a jakiś stiv mi przeszkadza, wskakuje na bloczki itp (M_A_T_I xD) To jest ten sam paragraf jak za przetrzymywanie w wymieniarce, czyli utrudnianie gry a za to jest ban.

W jaki sposób przeszkadzałem? staniem na działce? nie wydaje mi się jeśli chciała coś dać mogła pójść do wymieniarek. Nieczego nie budowała nie jestem taki wredny żeby komuś przeszkadzać w budowaniu...
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#13
A te kicki bruna?...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#14
(09-14-2017, 19:15)linuscp napisał(a):
(09-14-2017, 19:13)Rider napisał(a): Nie zmienia to faktu, że chciał jej pomóc, sam nie lubię jak ktoś mi utrudnia grę, np coś buduję a jakiś stiv mi przeszkadza, wskakuje na bloczki itp (M_A_T_I xD) To jest ten sam paragraf jak za przetrzymywanie w wymieniarce, czyli utrudnianie gry a za to jest ban.

W jaki sposób przeszkadzałem? staniem na działce? nie wydaje mi się jeśli chciała coś dać mogła pójść do wymieniarek. Nieczego nie budowała nie jestem taki wredny żeby komuś przeszkadzać w budowaniu...

Chciała rozwalić beacona i dać hubowi, ty mogłeś tego beacona sobie wziąć jak byś podszedł, nawet nie patrząc na "przeszkadzanie"
#15
Według mnie niepotrzebny wątek.
Prosiła Huba Hub wykonał to co powinien.
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#16
(09-14-2017, 19:16)Kaukazu napisał(a): A te kicki bruna?...

To w przeciwieństwie do tego u linusa było lekkim nadużyciem.
#17
(09-14-2017, 19:14)Cichusek napisał(a):
(09-14-2017, 19:10)Im Fake. napisał(a):
(09-14-2017, 19:06)Rider napisał(a): Z tego co tu wyczytałem to Saramantha poprosiła was abyście nie przeszkadzali jej w evencie czy coś takiego, wy nie chcieliście się odczepić więc poprosiła Huba o zbanowanie was na sekundę czy tam kicka. Hub chciał pomóc Saramancie i was kicknął.

Nie powinno tak być
To tak jakbyś chciał kupić dobrego kompa za kilka tyś, i jakiś twój znajomy w kasie daje ci go za darmo :v jest to nie fer wobec innych..
widocznie chciala rozwalic beacona i dac hubowi, a nie wam, dlatego prosila was (nie wiem czy to ona czy on) abyscie sie odczepili a wy tego nie zrobiliscie.
po prostu jej przeszkadzaliscie i hub mial prawo was wyrzucic, to tak jakby ktos budowal dom, a ty bys mu chodzil w miejscach gdzie on chce bloczek postawic.

Przecież mogła się zabunkrować nie przeszkadzał bym w tym... Po za tym nie o to tu chodzi. Chodzi tu o zachowaniu Hub i innych w stosunku domnie

ps. przypominam że wyrzucił mnie 2 raz bez powodu...
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#18
(09-14-2017, 19:17)Sstar napisał(a): Według mnie niepotrzebny wątek.
Prosiła Huba Hub wykonał to co powinien.

Też tak o tym sądze, ale kicki bruna to lekkie nadużycie mimo wszystko, ale to tylko kick, co innego jakby dawał bany bez powodu czy tam mute.
#19
(09-14-2017, 19:18)linuscp napisał(a):
(09-14-2017, 19:14)Cichusek napisał(a):
(09-14-2017, 19:10)Im Fake. napisał(a):
(09-14-2017, 19:06)Rider napisał(a): Z tego co tu wyczytałem to Saramantha poprosiła was abyście nie przeszkadzali jej w evencie czy coś takiego, wy nie chcieliście się odczepić więc poprosiła Huba o zbanowanie was na sekundę czy tam kicka. Hub chciał pomóc Saramancie i was kicknął.

Nie powinno tak być
To tak jakbyś chciał kupić dobrego kompa za kilka tyś, i jakiś twój znajomy w kasie daje ci go za darmo :v jest to nie fer wobec innych..
widocznie chciala rozwalic beacona i dac hubowi, a nie wam, dlatego prosila was (nie wiem czy to ona czy on) abyscie sie odczepili a wy tego nie zrobiliscie.
po prostu jej przeszkadzaliscie i hub mial prawo was wyrzucic, to tak jakby ktos budowal dom, a ty bys mu chodzil w miejscach gdzie on chce bloczek postawic.

Przecież mogła się zabunkrować nie przeszkadzał bym w tym... Po za tym nie o to tu chodzi. Chodzi tu o zachowaniu Hub i innych w stosunku domnie

no tak, czyli jak komus przeszkadzasz, to on sam sobie powinien poradzic na swoj sposob, a nie prosic pomocnika aby zareagowal?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#20
(09-14-2017, 19:18)linuscp napisał(a):
(09-14-2017, 19:14)Cichusek napisał(a):
(09-14-2017, 19:10)Im Fake. napisał(a):
(09-14-2017, 19:06)Rider napisał(a): Z tego co tu wyczytałem to Saramantha poprosiła was abyście nie przeszkadzali jej w evencie czy coś takiego, wy nie chcieliście się odczepić więc poprosiła Huba o zbanowanie was na sekundę czy tam kicka. Hub chciał pomóc Saramancie i was kicknął.

Nie powinno tak być
To tak jakbyś chciał kupić dobrego kompa za kilka tyś, i jakiś twój znajomy w kasie daje ci go za darmo :v jest to nie fer wobec innych..
widocznie chciala rozwalic beacona i dac hubowi, a nie wam, dlatego prosila was (nie wiem czy to ona czy on) abyscie sie odczepili a wy tego nie zrobiliscie.
po prostu jej przeszkadzaliscie i hub mial prawo was wyrzucic, to tak jakby ktos budowal dom, a ty bys mu chodzil w miejscach gdzie on chce bloczek postawic.

Przecież mogła się zabunkrować nie przeszkadzał bym w tym... Po za tym nie o to tu chodzi. Chodzi tu o zachowaniu Hub i innych w stosunku domnie
Mogła zabunkrować ale ty wtedy mógłbyś przeszkodzić w budowie bunkru, więc postanowiła poprosić huba o wywalenie ciebie.

Według mnie wątek do zamknięcia, nie ma co tu więcej pisać (oprócz kicków bruna, ale jak pisałem to tylko kick.)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości