Youtube Online ^.^
18:40

Przeglądam pogodę w telefonie
"Nadzieja jest powodem do radości" ~ św. Tomasz z Akwinu
  Odpowiedz
9:50

Kiedyś byłem w sklepie po bułeczki, jakiś gimnazjalista, pyta się mnie, "czy zioło palę?".

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
10 a. m.
Zastanawiam się poważnie. Czy jest sens grać na serwerze, na którym nie ma szans na bycie wysłuchanym w poważnych sprawach? Czy jest sens grać na serwerze, na którym bany są śmiesznie niskie w porównaniu do konkurencji? Oraz czy jest jeszcze sens konfrontacji z osobą, która z zasady się na coś nie zgodzi? Ja nie wiem, nagle odbieram wrażenie, że dałem się wydoić na rangi o wartości ponad 200 zł, a że mam mgliste plany, ażeby serwer opuścić... Czyli wszystkie pieniądze pójdą sru, a ja bym dobrowolnie oddał komuś progress. Nie wiem czy być opozycją pokroju "Solidarności" za komuny czy sobie odpuścić.

I tak, zastosowałem tutaj autocenzure ;d

Niedostępny
  Odpowiedz
[Obrazek: 848e8f99360cd74f572f090b97cefe1b.jpg]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
(01-14-2018, 09:53)Tails napisał(a): 9:50

Kiedyś byłem w sklepie po bułeczki, jakiś gimnazjalista, pyta się mnie, "czy zioło palę?".

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

i co odpowiedziałeś?
ps. fajne profilowe

(01-14-2018, 10:00)Iam napisał(a): 10 a. m.
Zastanawiam się poważnie. Czy jest sens grać na serwerze, na którym nie ma szans na bycie wysłuchanym w poważnych sprawach? Czy jest sens grać na serwerze, na którym bany są śmiesznie niskie w porównaniu do konkurencji? Oraz czy jest jeszcze sens konfrontacji z osobą, która z zasady się na coś nie zgodzi? Ja nie wiem, nagle odbieram wrażenie, że dałem się wydoić na rangi o wartości ponad 200 zł, a że mam mgliste plany, ażeby serwer opuścić... Czyli wszystkie pieniądze pójdą sru, a ja bym dobrowolnie oddał komuś progress. Nie wiem czy być opozycją pokroju "Solidarności" za komuny czy sobie odpuścić.

I tak, zastosowałem tutaj autocenzure ;d

wiesz powiem ci że miałem podobną sytuację gdy moje ponad 300 zl poszły się jeb** ale mimo to staram się od początku grać
tylko nie polecam wydawać kasy bo i tak to kiedyś szlak trafi
  Odpowiedz
200 zł? 300? ile wy mieliście vipów? XD
Mi dużo osób kupowało tak po prostu na pistoletach kiedyś, więc nie jestem taki wydojony wow
I w końcu rangi to nie tylko korzyści u Ciebie w majnkrafcie, ale też wspieranie serwera, który najwidoczniej w tamtym momencie dość lubiłeś
Nie chcę powiedzieć że nikt za tobą nie będzie tęsknić iam, ale to że odejdziesz raczej nic nie zmieni
Niedostępny
  Odpowiedz
[Obrazek: d2a3ab452508c1da4674395e4e8d3a8e.jpg]
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
No niezle.
Pozdrawiam
Niedostępny
  Odpowiedz
[Obrazek: 631cba9581d8ee9312fa5efe9c332837.jpg]
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
22:46 - taki wiaterek mi antene rozdupił horror
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości