eh
#1
Witam

Chcialem tylko zglosic iz na pvp sa dosc spore lagi na pewno nie jestem jedyna osoba ktora zwraca na to aktualnie uwage wiem ze moj internet tez nie jest wspanialy ale to jakas masakra inne servery chodza mi normalnie a gdy wchodze na pvp od razu da sie odczuc i zauwazyc poruszanie sie graczy utrudnia to strasznie gre zarowno snajperka jak i mieczem oraz ocene gracza w sprawie cheatow
przy okazji pytanie czy w sprawie logania zostaly podjete juz jakies dzialania? nie pamietam z poprzednich watkow co bylo tam mowione na ten temat

pozdrawiam oski632
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#2
(09-10-2017, 08:19)Cichusek napisał(a):
(09-09-2017, 18:54)M_A_T_I napisał(a): To od razu moze:

- Kiedy poszerzona bedzie /lista? Bo jak widac nie jest z tego co widze jeszcze powiekszona
- Czy bedzie cos zrobione z loganiem? Bedzie Antylogout?
- Jakby nie wypalilo z nerfem snajperki to czy zostalyby dodane wlasnie naboje do broni, ktorych wymienialem?

1. poszerzylem ja do 10.
2. moze kiedys tak, teraz nie dam rady tego ogarnac
3. jak widac, wiekszosc graczy nadal jest na nie, wiec chyba pozostaje trzymac sie opcji kombinowania ze zmiana ilosci zadawanych obrazen
Niedostępny
#3
z tego co widze, to serwer dziala teraz dobrze, ale go zrestartowalem dla pewnosci.
lagi miales tylko dzisiaj, czy ogolnie od dluzszego czasu?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Niech mati sobie daruje te naboje to jest najgorszy z mozliwych pomyslow rozumiem ze jego wymysl wiec bardzo chce go wprowadzic jak wiele swoich bezsensownych zlotych mysli ale to po prostu jest eh..
od dluzszego czasu czasem nawet wszystkim graczom na tabie ping spada do 3 kresek
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#5
(09-12-2017, 20:22)Snaxx napisał(a): od dluzszego czasu czasem nawet wszystkim graczom na tabie ping spada do 3 kresek

ten ping na tab liscie i przy wchodzeniu na serwer (z listy serwerow) jest w gruncie rzeczy tylko umowny, bo nie dziala on prawidlowo.
przeciez mozesz miec nawet 0 kresek i taki czerwony X, a to oznacza ze nie masz w ogole polaczenia, mimo ze wciaz grasz bez zadnych problemow.
mysle, ze takie zacinanie sie postaci i jakies minimalne cofki sa zwiazane z czasteczkami w grze, duza iloscia strzalow, wybuchow.. to tak jakby kilka albo i kilkanascie osob strzelalo z jakiegos luku wystrzeliwujac 10 strzal na sekunde czy cos w tym stylu. parametry serwera pokazuja, ze wszystko jest w porzadku, wiec raczej tak juz musi pozostac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
dziwi mnie tylko jedno kiedys gralo wiecej graczy i takiego problemu nie bylo wiec srednio rozumiem czemu to musi pozostac
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#7
(09-12-2017, 20:36)Snaxx napisał(a): dziwi mnie tylko jedno kiedys gralo wiecej graczy i takiego problemu nie bylo wiec srednio rozumiem czemu to musi pozostac

moze ci sie wydaje, ze tak jest, moze to jakos u ciebie.
ja tam w zasadzie nie gram jako gracz, ale jak latam i cos zmieniam, to nie widze aby cos bylo zle.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości