Wymieniarki
#1
Witam
dziś zdarzyło się takie cuś że "jakiś nick1" sprzedawał endstone a "jakiś nick2" oszukał tego gracza o 11:58-12:00 reset classic.
Wiec moja propozycja jest taka żeby we wszystkich pokojach wymieniarkach były enderchesty najlepiej na środku

chciałem żeby cichy jeszcze przeczytał to http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...#pid225513
Niedostępny
#2
No tak: ktoś da mi jakiś przedmiot, ja go oszukam, włożę ten przedmiot do endercheasta i się wyloguje bez żadnych strat. To zabije wymieniarki.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
(09-10-2017, 11:17)Tails napisał(a): No tak: ktoś da mi jakiś przedmiot, ja go oszukam, włożę ten przedmiot od endercheasta i się wyloguje bez żadnych strat. To zabije wymieniarki.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

jest taka komenda jak /enderchest (nick)
dla przypomnienia
Niedostępny
#4
(09-10-2017, 11:19)BKPL BrunoKastner napisał(a):
(09-10-2017, 11:17)Tails napisał(a): No tak: ktoś da mi jakiś przedmiot, ja go oszukam, włożę ten przedmiot od endercheasta i się wyloguje bez żadnych strat. To zabije wymieniarki.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

jest taka komenda jak /enderchest (nick)
dla przypomnienia

Po co w takim razie po co będą te wymieniarki, skoro ich założeniem jest to aby zaoszczędzić czas administracji na odzyskiwanie skradzionych przedmiotów i danie w miarę bezpiecznego miejsca do wymian?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Dodam jeszcze, a propos wymieniarek, iż można bezczelnie oszukiwać na multikontach, daje się pierwszy coś (jeśli $, to się przelewa do MK lub z MK do "czyściaka", a jeśli itki, to ktoś podchodzi do drzwi i swoim MK czy "czyściakiem" podchodzi i zabiera itemki) a potem jest się oszukanym tak, że nie da się (lub zadanie jest utrudnione) odzyskać itemków czy $, bo właśnie one wylądowały na innym koncie.

Więc enderchest tym bardziej odpada.

Niedostępny
#6
to przynajmniej automatycznie w godzinach 11:55 powinna być zamknięta jakimś blockiem otwarte w 12:00
Niedostępny
#7
Gracze wiedzą o której godzinie jest/są restarty. I jakoś wyrobili "tradycję" jojczenia tym "nieeee" akurat 30 sekund przez dwunastą.
Rozumiem troskę o graczy, żeby nie wymieniali się w godzinach 11:59-12:00, natomiast to chyba za dużo pracy, jak na efekt/skutek.

Więc tak średnio bym powiedział.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości