Naboje v2.
#21
zmniejszylem damage snajperki z 12 do 8 i przy trafieniu w glowe z 16 na 12.
to sa "polserca", jest ich 20 jak dobrze pamietam.
zobaczymy jak bedzie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#22
To od razu moze:

- Kiedy poszerzona bedzie /lista? Bo jak widac nie jest z tego co widze jeszcze powiekszona
- Czy bedzie cos zrobione z loganiem? Bedzie Antylogout?
- Jakby nie wypalilo z nerfem snajperki to czy zostalyby dodane wlasnie naboje do broni, ktorych wymienialem?
#23
(09-09-2017, 18:54)M_A_T_I napisał(a): - Jakby nie wypalilo z nerfem snajperki to czy zostalyby dodane wlasnie naboje do broni, ktorych wymienialem?

Czemu miało by to nie wypalić?


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#24
(09-09-2017, 18:54)M_A_T_I napisał(a): To od razu moze:

- Kiedy poszerzona bedzie /lista? Bo jak widac nie jest z tego co widze jeszcze powiekszona
- Czy bedzie cos zrobione z loganiem? Bedzie Antylogout?
- Jakby nie wypalilo z nerfem snajperki to czy zostalyby dodane wlasnie naboje do broni, ktorych wymienialem?

1. poszerzylem ja do 10.
2. moze kiedys tak, teraz nie dam rady tego ogarnac
3. jak widac, wiekszosc graczy nadal jest na nie, wiec chyba pozostaje trzymac sie opcji kombinowania ze zmiana ilosci zadawanych obrazen
[Obrazek: sygnaturka.png]
#25
W sumie do karabinu mozna dodac naboje, bo i tak jest on potezny (1 magazynek - 1 kill). Kiedys byly tematy na nerf karabina, wiec moze do niego dodac te naboje zeby za bardzo OP nie byl tez (do knockania szczegolnie Tongue).
#26
Jak już wprowadzać naboje to do wszystkiego. Wiem że mati chcesz przepchac SWOJĄ propozycję za wszelką cenę ale bez przesady.
¯\_(ツ)_/¯
#27
Rozumiem oslabienia snajperki mialo byc latwiej dla graczy nowych ale teraz trzeba strzelic 3 heady zeby zabic vipa.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#28
(09-12-2017, 14:14)Rumbur napisał(a): Rozumiem oslabienia snajperki mialo byc latwiej dla graczy nowych ale teraz trzeba strzelic 3 heady zeby zabic vipa.

wiec utrudniono gre graczom, a nie vipom :p

a zalozenia były chyba takie, ze vip jest za mocny i trzeba sprawić żeby snajpa mu nie pomagala
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#29
(09-12-2017, 14:14)Rumbur napisał(a): Rozumiem oslabienia snajperki mialo byc latwiej dla graczy nowych ale teraz trzeba strzelic 3 heady zeby zabic vipa.

2 wystarczą, ale w krótkim czasie, bo head dla vipa zabiera teraz 5 serc
Niedostępny
#30
A czego się spodziewaliście przy osłabieniu tej snajperki... Przecież to będzie wiadome że ciężej będzie nią zabijać.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości