Naboje v2.
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...ght=naboje

Byla tu mowa o nabojach.

Nadal prosilbym o dodanie tych naboi. Dla nowych graczy ulatwiloby to gre, poniewaz sa narazeni na snajperow, ktorzy se wejda i nieskonczonosc naboi maja i poprostu kampia i nic innego.

Prosilibysmy (nie tylko ja) o dodanie naboi, ktore moglyby tez dropic jak normalnie befsztyki. I tak jak w tamtym watku pisalem - stack dla gracza 2 stacki dla vipow.[/size]

zaraz tutaj powinien sie iam dokladnie rozpisac.
#2
Na nie.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
na nie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
Naboje - pamiętam te czasy, gdy ponad 3 lata temu na nicku arutek byłem zaciekawiony tą ideą, że "jak to działa?" albo "ale fajne, nie będzie marnowania pocisków", albo "będzie wyzwanie, lubię wyzwania". Zwyczajnie naboje uniemożliwiłyby strzelania na pusto z tych irytujących snajperek. Irytujących, gdyż render graczy obecnie sprawia, iż snajperka jest jedyną bronią zdatną do zabijania tak szybko i z tak dalekiego dystansu, ale to temat na osobny wątek.

Jestem za nabojami do każdej broni (tak, do pistoletów też), ponieważ:
* Zmusiłoby to graczy do uważniejszej rozgrywki, mniej "na pałę",
* Wszyscy kamperzy strzelający tą snajperką czy shotgunem wiele kratek w celu zabijania prawie bez wysiłku mieliby o wiele trudniej, gdyż, aby pociski się nie marnowały, trzeba by było wszystko robić o wiele umiejętniej,
* Ogólnie to co opisał M_A_T_I: ułatwienie dla nowych graczy poprzez danie pistoletów z dużą ilością amunicji. Natomiast wszystkie bronie kupowane miałyby znacznie mniej amunicji,
* Teoretycznie możnaby dodać kupowanie naboi, ale to z drugiej strony wyfaworyzuje bogatych graczy oraz nakręci przez to jedyne złe i w ogóle blablabla loganie.
* Kiedyś były naboje, nikt nie narzekał, teraz miałyby wrócić i widzę, że już jest ktoś przeciwny. Gdyby ten ktoś to chociaż sensownie uargumentował to zrozumiałbym drugą stronę. Tak to nie rozumiem dlaczego "Jestem na nie.".

Więc, króciutkie podsumowanie: Snajperzy są OP, bo mają OP broń z OP renderem graczy, a ograniczone naboje w końcu podciełoby skrzydełka tym zbyt wyOPowanym snajperkom. Zwykli gracze z pistoletami w końcu mogliby z mniejszymi obawami strzelać, że zawsze z tyłu wyskoczy snajper. A nie wyskoczy, bo właśnie może mu się skończyć amunicja, więc trzeba będzie dbać o swoje zasoby.

Uzasadnione? Uzasadznione. Dziękuję

Pozdrawiam,
Arkadiusz



P.S. Jak jest jakaś poważna kwestia pokroju małej grywalności na Pistolecikach, ponieważ jest za dużo snajp, to wtedy będę próbował egzekwować zwiększenie grywalności poprzez różne metody, tak bardzo, jak się tylko da.

Niedostępny
#5
No to tak: podobnie jak przy procentach, powiem tyle że to nie nowi gracze z tego skorzystają, tylko kamperzy, cheaterzy i vipy, bo to oni najwięcej zabijają. Trzeba by wyłączyć dropienie naboi przy zabijaniu za pomocą snajperki.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
(09-09-2017, 12:09)Tails napisał(a): Trzeba by wyłączyć dropienie naboi przy zabijaniu za pomocą snajperki.
Albo w ogóle wyłączyć drop całkowicie lub dodać % szans na drop 1 pocisku, mniejszy % szansa na 2, 3, 4 pociski i tak dalej.

Niedostępny
#7
Jestem na nie Tongue


___________________
Skill żyje we MNIE
#8
(09-09-2017, 12:34)Maxcraft321 napisał(a): Jestem na nie Tongue


___________________
Skill żyje we MNIE
Moze tak opiszecie dlaczego na nie jestescie? Pewnie sami macie problemy z tym, ze jest 1 snajper i ciagle na was fokusa ma i was zabija a ma nieskonczonosc naboi, wiec dodanie naboi by bylo lepszym rozwiazaniem niz nerfic sama snajperke (chociaz w sumie...).
#9
To niech sobie tez kupia ja tez odrazu sie nie nauczylem grac na poczatku zawsze jest trudno nie zmienia tego naboje trzeba sie nauczyc. Edit. Bylo by wiecej mk i to ma byc pvp z pistoletami a nie jak sie naboje skncza to niema jak sie bronic przed aurą.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#10
(09-09-2017, 12:40)M_A_T_I napisał(a):
(09-09-2017, 12:34)Maxcraft321 napisał(a): Jestem na nie [emoji14]


___________________
Skill żyje we MNIE
Moze tak opiszecie dlaczego na nie jestescie? Pewnie sami macie problemy z tym, ze jest 1 snajper i ciagle na was fokusa ma i was zabija a ma nieskonczonosc naboi, wiec dodanie naboi by bylo lepszym rozwiazaniem niz nerfic sama snajperke (chociaz w sumie...).
No i co to da? I tak szybko będzie zdobywał amunicję...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości