O godzinie 1:32...
#1
Question 
Coś podobnego proponowałem na Skyblocku, natomiast uważam, że na Classicu zostanie to coś potraktowane trochę inaczej.

Wyobraź sobie sytuację, gdy masz rangę, natomiast korzystasz nie ze wszystkich przywileji (nie wiem, np. tylko 3 /sethome'y, /tpa'nie do graczy czy pisanie kolorowo na tabliczkach). I ogólnie tak długo miałem rangę na Classicu, iż trudno mi się odnaleźć jako zwykły gracz, bez rangi. Trudno mi zaakceptować to, że nie mogę zwyczajnie pisać kolorem na tabliczkach a tak naprawdę to jest największy powód, dla którego kupuję od kilku miesięcy VIPa, gdyż /sethome'y mam w końcu finalnie ustawione tam gdzie chcę, /tpa'nie jest w sumie "nie niezbędne", nether to tam taki bogaty jestem, iż mogę kupować rzeczy netherowe, a 3 działki to od 2 lat mam. Zależy mi tylko na kolorkach, gdyż zwyczajnie umiem kolorowym napisem zachęcić potencjalnego klienta, żeby poszedł dalej do mnie. A czarny napis to taki surowy jest, bez żadnego oznaczenia, czarny napis po prostu... nie można nim aż tak zgrabnie popisać, żeby było naprawdę atrakcyjnie. Po co ten lament, skoro mógłbym kupować SuperVIPy dalej i dotować serwer? Idzie tu teraz o brak czasu - teraz rozpoczęło się technikum, a mi zależy teraz już nie na netherze, nie na /tpa, nie na /sethome'ach. Zależy mi tylko na kolorach.

Prosiłbym serdecznie o dodanie kupna przywileju pisania na kolorowyo na tabliczkach. Z racji tego, iż przywileje najprościej dawać tylko permanentnie (raz kupione zostaje na zawsze na nicku), cena poprzez SMSa mogłaby wynosić między 11.07 zł z VAT, a 17.22 zł z VAT.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie propozycji.

Pozdrawiam,
Arkadiusz

Niedostępny
#2
jestem za na przykład cenę taką jak na wyspach chociażby biomu raz a na stałe to mi się bardzo podoba Wink

sam wiesz lam że na prisonie mam to samo niedawno pomogłem ziomkowi nakopać do wolności wzamian za svipa a tak szczerze to niewiem po co mi on /home mam gdzie trzeba działki nie zmienne odkąd dodali granice pisanie jest mega fajne
jeszcze teraz szkoła mało czasu żeby coś ogarnąć oprócz weekendów tak to tylko odświeżam i odbieram
i to tylko po te kilofy sobie range kupuje żeby odbierać rzadko kiedy pisze na tabliczkach
ale popieram to co jest wyżej Wink
#3
wiem, ze kazdy by tak chcial, niektore firmy maja takie uslugi np. konto premium na miesiac 30zl, na 3 miesiace 80zl, a na zawsze 820zl.
u nas raczej trzeba placic co miesiac, inaczej tamte opcje beda po prostu drogie.
sprawa biomow na skyblocku nie jest tymczasowa tylko na stale, na czas "edycji", bo po prostu wyszedlem z zalozenia, ze malo kiedy zmienia sie biom na wyspie, a jak by ktos kupil taki hell czy sky na 30 dni, to pewnie nigdy by juz go nie zmienil na inny biom po zakonczeniu jego czasu trwania.
kolorowe tabliczki to niby maly dodatek, ale tutaj jak i w innych przypadkach jestem na nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
(09-10-2017, 08:11)Cichusek napisał(a): wiem, ze kazdy by tak chcial, (...)
u nas raczej trzeba placic co miesiac, inaczej tamte opcje beda po prostu drogie.
To mogą być drogie, mi to nie przeszkadza, zwyczajnie mam mniej czasu, niż wcześniej, byleby było permanentne pisanie kolorami na tabliczkach.

Cena może być między 22.14 zł z VAT a 30.75 zł z VAT - w końcu przywilej ma być na zawsze, czyli raz kupione wykluczy chęć kupowania innych rang, jeżeli ten VIP korzysta tylko i wyłącznie z kolorowych napisów (oczywiście nie korzysta tylko z tego)

A co do drożyzny jeszcze: to 4.92 zł z VAT za 30-sty poziom, który można zdobyć w 15 minut... To tylko tak na marginesie.

Pozdrawiam,
Arkadiusz

Niedostępny
#5
chyba malo kto kupi kolorowe pisanie na tabliczkach za 30zl, nawet nie oplaca sie czegos takiego wprowadzac do sklepiku..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
To moze do kupienia kolorowe nicki za 4.92zl jak kiedys ci proponowalem na creative? Tongue
#7
(09-10-2017, 10:04)M_A_T_I napisał(a): To moze do kupienia kolorowe nicki za 4.92zl jak kiedys ci proponowalem na creative? [emoji14]
To też mało kto kupi.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
(09-10-2017, 09:59)Cichusek napisał(a): chyba malo kto kupi kolorowe pisanie na tabliczkach za 30zl, nawet nie oplaca sie czegos takiego wprowadzac do sklepiku..

W sensie, że za numer np. 91455 trzeba regularnie płacić opłatę, żeby można było wysyłać kdw.sky i dostawać kod?

Jeśli tak, to można zamknąć temat :/

Jeśli nie, to nie wiem w czym problem. "A nóż widelec ktoś kupi". *jak z 30 lvl expa*

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości