UB
#1
Witam, ja w sprawie gracza o nicku Dj_Szymi_, prosi on o ub, wie, że zle zrobił a chciałby jeszcze tu pograć.
#2
Kilka dni ma bana i to za cheaty narazie nie.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Czm ma niby dostać unbana?? Dostał bana za cheaty - bo banie znów używał cheatów, więc dostał kolejnego - znów użył i ma perma....
Magnaci  Diamond  MikoPlayerV2, PulSap, becz00nia, karaoke
#4
(09-08-2017, 21:38)Rider napisał(a): Dj_Szymi_, prosi on o ub, wie, że zle zrobił a chciałby jeszcze tu pograć.
Nie musiał cheatować. Powinien się cieszyć, że za cheaty to perma jeszcze nie ma, a administracja nie jest jeszcze aż tak bezwzględna, że nie sprawdza od tak wyrywkowo IP i nie porównuje losowych dwóch nicków, aż znajdą multikontowca. To jeszcze nie te czasy, ale mam nadzieję, iż kiedyś nadejdą.

Niedostępny
#5
Iam, a Ty wiesz, że sporo ludzi ma zmienne lub osiedlowe IP? Wiele ludzi moze miec po pare nickow na swoim IP... Widziałam, że myślisz logicznie, ale tutaj chyba nie pomyślałeś. Poza tym (nie wiem, czy Cichy ma ten plugin), po co sprawdzać IP dwóch graczy,wystarczy jedna komenda i masz wypisane jakie nicki sa na tym IP.
#6
(09-09-2017, 08:08)Minecraftowaa_xD napisał(a): Iam, a Ty wiesz, że sporo ludzi ma zmienne lub osiedlowe IP? Wiele ludzi moze miec po pare nickow na swoim IP... Widziałam, że myślisz logicznie, ale tutaj chyba nie pomyślałeś. Poza tym (nie wiem, czy Cichy ma ten plugin), po co sprawdzać IP dwóch graczy,wystarczy jedna komenda i masz wypisane jakie nicki sa na tym IP.

to jest essentials.
1 komenda: /seen invi09
Gracz Invi ostatnio logował się 1 dni 2 godzin 3 minut i 4 sekund temu (chyba nie odmienia)
IP: 123.123.123.123
Ostatnia lokalizacja: plotworld, x:1 y:2 z:3

2 komenda: /seen 123.123.123.123
Nicki na tym IP: Invi09, MyszakPL, MyszakPL2 (myszakpl2 to konto, które założyłem, gdy podejrzewałem włam na moje konto, cichusek o tym wie)

niestety, po wpisaniu /seen 123.123.123.123, plugin daje mute za reklamę, a komenda nie zostaje wywołana.
#7
A no fakt, essentials, pomyliło mi się z inną komendą, a teraz nie mialam czasu, by to dokładniej sprawdzić.
#8
Akurat on ma perma a nie bana tymczasowego, nie odbanuje go
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości