Czaty
#11
(09-03-2017, 18:20)Cichusek napisał(a): ale tak wlasciwie to po co wam czat dla vipow?
vip jest jak gracz, tylko ma rozne przywileje, wlasciwie nie macie o czym pisac.
jedynie mi przychodzi do glowy "/vip czy ktos z was jest w netherze?", a pozostale wiadomosci? eventy dla vipow, sprzedaz dzialki tylko vipom? takie troche bez sensu.
na skyblockach jest czat dla czlonkow wyspy i pewnie malo kto z tego korzysta, niektorzy nawet nie wiedza ze istnieje.

W sumie to tak, bo czasami dzialka jest na /p h:2 i dosc daleko. Mysle, ze mozna to dodac
#12
jeżeli dało by się w jakiś sposób oddzielić chat vipa od chatu ogólnego to jestem na tak.

bo gracze bez rangi ciągle żebrają o wszystko, co nie jest zbyt ciekawe dla innych, którzy muszą ciągle na to patrzeć Sad. vipy już tak nieco mniej spamią. a wpisywanie /ignore każdemu graczowi co minutę jest męczące.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#13
(09-03-2017, 21:22)CruQ napisał(a): jeżeli dało by się w jakiś sposób oddzielić chat vipa od chatu ogólnego to jestem na tak.

bo gracze bez rangi ciągle żebrają o wszystko, co nie jest zbyt ciekawe dla innych, którzy muszą ciągle na to patrzeć Sad. vipy już tak nieco mniej spamią. a wpisywanie /ignore każdemu graczowi co minutę jest męczące.

tak nie zrobie.
jedynie moglbym wprowadzic komende /vip tresc-wiadomosci, aby ta wiadomosc wyswietlala sie tylko vipom, a nie graczom.
wiadomosci graczy nadal bylyby widoczne.
i jestem na nie jesli chodzi o taka komende, jest po prostu niepotrzebna.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości