Mała propka ;p
#1
Witam, mam taką trochę głupią ale fajną propozycję, a mianowicie włączenie czatu i widoczności graczy na /lobby, niekiedy a głównie po restarcie serwera trzeba czekać a tak to można sobie z kimś popisać w tym czasie, dawniej chyba takie coś było z tego co pamiętam.
  Odpowiedz
#2
dawniej na starym lobby z teleportami było coś takiego ale to za duze będzie obciążenie dla serwera i dodatkowe, ale jestem na tak
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
  Odpowiedz
#3
Rzeczą, która mnie nakłoniła do napisania tej propozycji jest to, że restart był o 00;00 a jest 00;10 i nie moge wbić na classica ;p
  Odpowiedz
#4
(09-01-2017, 23:11)Rider napisał(a): Rzeczą, która mnie nakłoniła do napisania tej propozycji jest to, że restart był o 00;00 a jest 00;10 i nie moge wbić na classica ;p

Maszyna padła
  Odpowiedz
#5
hehe maszyny padły od classica i prisona a pan cichusek zapewnie spi i jutro naprawi to se poczekamy xd
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
  Odpowiedz
#6
Oraz:
Pamiętam że kiedyś pokazywało na stronie sky-landu, graczy obecnych na lobby. Była to taka linijka główek, po których najechaniu na nie kursorem wyświetlała nick. Niby nie wielka rzecz, ale zapadła mi w pamięć i miło było by gdyby ją przywrócic. :>

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#7
nom Smile
.
  Odpowiedz
#8
Aż chyba za jestem. Tylko trzeba tam antycheata właczyć, bo mi kuzyn ss pokazywał jak na napisie stał, chyba sie da latać. xD

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
#9
czasem po restarcie classica gdzie siedzi nawet 50-70 graczy zaraz po wejsciu na niego strasznie scina gre, jest to spowodowane ruszajacymi sie graczami na spawnie.
po takim restarcie jest ich jeszcze malo, bo kazdy musi sie zalogowac i nie kazdy powraca.
podczas takiego restartu wszyscy gracze serwera sa teleportowani w jednej chwili do lobby, nawet zdarza sie, ze z kilku serwerow, bo przeciez restart jest o polnocy na kazdym z nich.
czesc graczy z tego powodu dostanie crasha gry, a zapewne wszyscy z nich beda mogli sie ledwo ruszac.

co do glow na stronie, to tez to lubilem, ale nie ma na to miejsca + nie jest to w ogole potrzebne jesli chodzi o lobby.
[Obrazek: sygnaturka.png]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości