Nether/Surowcowa.
#1
Moze wygenerowac nowa mape surowcowa i netheru tak na rozpoczecie roku szkolnego? Big Grin

Dodatkowo, prosilbym, aby jakby nowe mapy wszedly to prosilbym o dodanie tego co pisalem o netherze (tych blokach zlotach).
Link - http://sky-land.pl/forum/showthread.php?tid=30930

Oczywiscie w nowym netherze zrobic spawn Big Grin
#2
Moglbys mj wytlumaczyc sens zmian?
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
#3
Sens jest taki, iż teraz każdy zdążył powpisywać /home'y do swoich jaskiń, dungeonów i biomów, a zmiana map surowcowych i netheru ma właśnie zmiana map ma zniweczyć te /home'y i zmusić do ponownego szukania i znajdowania nowych rzeczy.

Niedostępny
#4
Tyle to ja wiem. Chodzi o to ze niedawno była relokacja
"Jutro to dziś tylko że jutro "
Niedostępny
#5
(08-31-2017, 14:54)Minecraftowy napisał(a): Tyle to ja wiem. Chodzi o to ze niedawno była relokacja
To niech będzie kolejna, co to za problem?

Niedostępny
#6
raczej nie zbiegnie sie to w czasie, bo restart surowcowej byl chyba wczoraj.
nie bardzo mi sie chce zmieniac mapy, moze za pare dni postaram sie cos zrobic nowego.
nie sa jeszcze az takie stare, nether niedawno zmienialem.

a z tymi blokami zlota, to nie bardzo cie rozumiem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Bloki zlota:

Po mapie netheru (nowego) porozsiane w roznych miejscach bylby bloki zlota. A na spawnie netheru by byla tabliczka/portal Teleport losowy jak jest na /spawn. I poprostu teleportowaloby nas wlasnie na ten blok zlota. Oczywiscie aby nie bylo psikusow duzych typu zniszczone, mozna zrobic po srodku blok zlota i obtoczony netherrackiem blok zlota (czyli kostka 3x3) chronionaby byla, zeby nikt nie zniszczyl. Mi tutaj chodzilo o losowy teleport wlasnie za pomoca takich blokow zlota.
#8
(08-31-2017, 18:01)M_A_T_I napisał(a): Bloki zlota:

Po mapie netheru (nowego) porozsiane w roznych miejscach bylby bloki zlota. A na spawnie netheru by byla tabliczka/portal Teleport losowy jak jest na /spawn. I poprostu teleportowaloby nas wlasnie na ten blok zlota. Oczywiscie aby nie bylo psikusow duzych typu zniszczone, mozna zrobic po srodku blok zlota i obtoczony netherrackiem blok zlota (czyli kostka 3x3) chronionaby byla, zeby nikt nie zniszczyl. Mi tutaj chodzilo o losowy teleport wlasnie za pomoca takich blokow zlota.

wystarczy zrobic aby gracza teleportowalo na losowo znaleziony blok netherracku, ktory ma nad soba przynajmniej 2 bloki powietrza.
nie chce losowego teleportu na classicu, wymienilem juz powody w poprzednim temacie, w dodatku spawn tez jest ladny (mi sie podoba).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości