Źle zbudowany dom
#1
Witam!
Jest mozliwość dania rotate wandem na dom :/ bo nie zwróciliśmy uwgi i źle zbudowaliśmy :/


Załączone pliki Miniatury
       
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
#2
xD to dobry bob budowniczy z tego Krystianka.
A tak na marginesie to z tym rotate może się przesunąć cała działka i na /p odwiedz wszyscy będą się teleportować na lewą stronę.
#3
(08-31-2017, 14:24)Rider napisał(a): xD to dobry bob budowniczy z tego Krystianka.
A tak na marginesie to z tym rotate może się przesunąć cała działka i na /p odwiedz wszyscy będą się teleportować na lewą stronę.

Brunowi cichusek normalnie przemienil i normalnie teleportuje sie na jego dzialke od tej strony, gdzie jest tabliczka, tyle ze brunowi zmienil na creative...
#4
(08-31-2017, 14:28)M_A_T_I napisał(a):
(08-31-2017, 14:24)Rider napisał(a): xD to dobry bob budowniczy z tego Krystianka.
A tak na marginesie to z tym rotate może się przesunąć cała działka i na /p odwiedz wszyscy będą się teleportować na lewą stronę.

Brunowi cichusek normalnie przemienil i normalnie teleportuje sie na jego dzialke od tej strony, gdzie jest tabliczka, tyle ze brunowi zmienil na creative...

tam byl wlasnie tryb kreatywny wiec przymknalem na to oko, a jego budowla byla ogromna.
tutaj tak nie za bardzo mi sie podoba odwracanie czyjegos domu..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Drogi Cichusku to moja działka na classic chodzi o to że zle wybudowałem dom z Djintro i czy mógłbyś nwm teleport zmienic albo ten dom przesunąć zależy mi na tym
#6
obrocilem go, ale bez ziemi pod spodem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości