Chciałbym żeby cichy odpowiedział
#1
No cześć wczoraj pisałem wątek o unbana dla mnie. Wczoraj też Sstar dostał ub możliwe dlatego, że pokrzywdzony mu wybaczył

W sumie mi też bardzo zależy próbowałem się pogodzić z graczem, którego okradałem ale rzadko kiedy wchodzi do gry.
Szczerze to gram wiele lat i sądzę że powinienem dostać tego unbana bo zawsze w jakimś stopniu budowałem ten serwer "nie chodzi mi o kupowanie rang svip itp" tylko, że ludzi których lubiłem szanowałem i starałem się polubić ludzi którzy mnie nie lubili
Nie jestem jak inni gracze że lubie wszystkich i szanuje ja mam swoje zdanie i czasami bardzo chciałem udowodnić, że ktoś się myli. I przez to mam taką opinię jaką mam.
Przyznam kiedyś troche byłem toksycznym graczem, ale nie wyzywałem nikogo bezpodstawnie. W sumie to nie obrażałem nikogo tylko lubiłem się kłócić z innymi dlatego teraz jest taka opinia o mnie.
Od jakiegoś czasu próbuje się zmienić na lepsze.

W sumie jak dostalem tego bana to nie odrazu założyłem mk tylko tak gdzieś po 2 miesiącach po tym banie, ale to ze względu że bardzo lubie ten serwer.
Wiem, także że ostatnio robie "zadyme" z tymi grinderami, ale postanowiłem się z tym pogodzić.
#2
Niegraj troche na mk moze cichy sie zgodzi.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
Nie chcę nikogo obrażać, ale Cichy sam sobie zaprzeczył w jednym poście, mianowicie nie chciał przedłużyć banów bo rozumie ''że ktoś lubi grać na tym serwerze'' itp. Administracja jest nie sprawiedliwa.
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#4
Mk jest zabronione, czytałeś regulamin? Ja pogodziłem się z Sstar, ale znowu z nim mam konflikt.

A wgl to inna bajka
#5
(08-30-2017, 12:29)syjmooon napisał(a): Mk jest zabronione, czytałeś regulamin? Ja pogodziłem się z Sstar, ale znowu z nim mam konflikt.

A wgl to inna bajka

W takim razie Sstar powinien być znowu zbanowany
[Obrazek: tumblr_owuye0hM6F1tvo2c3o2_r3_500.gif]
Niedostępny
#6
Nie wiem jaki w tym sens że piszecie że mam mk skoro moje dawne konto jest zbanowane tak to jest fakt, że nie odbyłem kary chociaż po banie 2 miesiące nie grałem.
#7
Sstar 1 dzień jeszcze pogra. I koniec przerwy Smile
#8
(08-30-2017, 13:16)syjmooon napisał(a): Sstar 1 dzień jeszcze pogra. I koniec przerwy Smile

nie jestes administratorem.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości