Propozycja
#1
Chyba każdy zna tą sytuację kiedy strzela w gościa a ten ginie bo odrzut od snajperki wywala go do tyłu i spada z budynku....

Wtedy dostajemy tylko 10$ ( bez levelu )

Moja prośba: czy można naprawić ten błąd?

Sytuacja za sytuacją i z tego 1k levelu można stracić... Proszę o rozważenie Wink
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#2
Wątpię by to zostło wprowadzone. To nie ty zabijasz go tylko upadek z wysokości, to tak jakby snajperka zabijała na strzał. Na nie

(08-29-2017, 22:26)ZombieNinja365 napisał(a): Moja prośba: czy można naprawić ten błąd?

To nie błąd, to celowe.
#3
(08-29-2017, 22:34)Zgadek napisał(a): Wątpię by to zostło wprowadzone. To nie ty zabijasz go tylko upadek z wysokości, to tak jakby snajperka zabijała na strzał. Na nie

(08-29-2017, 22:26)ZombieNinja365 napisał(a): Moja prośba: czy można naprawić ten błąd?

To nie błąd, to celowe.

Sugeruję wręcz zmniejszenie nagrody za wymuszenie na graczu upadku z wysokości i przez to poniesienia zgonu. Powód jest jasny. 1-F, 1-I i może 1-E - te warpy oferują znaczne pule obrażeń za upadek. Zmiksuj to z typowym strzałem snajperki w głowę i masz w zasadzie darmowe hajsy. A to one liczą się bardziej od poziomów, bo z $ to można kolejne bronie kupować.

Jestem za zmniejszeniem nagrody za zabicie (tylko poprzez upadek) do $5.

Niedostępny
#4
Jestem za zmniejszeniem do 5$.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
lepiej nie kombinowac i zostawic to w spokoju
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
Odświeżam
,, Szlachetne zdrowie, ee, ym, prawda, mmm mmm, ile cię trza cenić, czy jak, mm, a jak mm, tak, mm, em em, jako smakujesz aż się zepsujesz, prawda”  ~ Nasz wspaniały Premier Morawiecki 2k20
#7
Na nie, chyba nie chcesz, żeby już nie było za to poziomu i kasy?
Bo mi wystarczy za takie coś kasa
Słodki Potworek
#8
+jak spadniesz nie zalicza ci zgonu do statystyk
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości